Kako ubrzati rad browsera i svega vezanog za internet

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
OVO NIJE ŠALA !!!
Dugo vremena koristim kod sebe ovo jednostavno podešavanje koje mi
omogućava brže otvaranje sajtova rada na internetu i uopšte svega sto je vezano za internet konekciju.Isprobajte i sami onda ponovo dodjite ovde i ostavite komentar kako bi i drugi bili sigurni da funkcioniše.Ovde će biti video tutorijal i ispod videa sve potrebno za podešavanje.
PS:Ovo se može uraditi na svim operativnim sistemima
Ovde je sve sto je potrebno za podešavanje
Kod:
1. Bits per second: 128000
Flow control: Hardware

2. REGEDIT4
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Tcpip\Parameters]
"SackOpts"=dword:00000001
"TcpWindowSize"=dword:0005ae4c
"Tcp1323Opts"=dword:00000003
"DefaultTTL"=dword:00000040
"EnablePMTUBHDetect"=dword:00000000
"EnablePMTUDiscovery"=dword:00000001
"GlobalMaxTcpWindowSize"=dword:0005ae4c

File Name: .REG
Save as type: All files
(OBAVEZNO MORA BITI NA DESKTOP-U !!!)

3. Stavite sa "Not Configured" na "Enable"

I promenite "Bandwidth limit (%)" sa ''20'' na "0"


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
windows 7 ultimate kod mene nema opcije ports.....znaci to je samo za XP?
1017442853.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dobro, verujem da moze na win7....ali ne na moj....zato sam i okacio sliku jer nema toga....
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
zokicom kolega, savršeno radi, nemam reči koliko je jak video tutorijal i podešavanje za ubrzanje rada, lično sam konfigurisao, mogu reći da sam prezadovoljan, konfiguracija PC mi je Windows XP Professional SP3, radi veoma brzo i razlika je neverovatna. Hvala Nikoli sa Youtube koji je ovo postavio na korist naroda i tebi zokicom na vrednoći i nesebičnosti da ovo podeliš sa nama. Preporuka svima, konfigurišite na ovaj način u tutorijalu videćete neverovatne promene!!! :tease:
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ovo uopste nije gubljenje vremena ako se pravilno uradi ja nebi gubio cetvrtu godinu sa ovim da neradi.Pokusaj pravilno da uradis pa ces vidjeti razliku.

Ja cu samo da dodam da je problem verovatno bio do mene jer sam razumeo da fajl sa desktopa ne treba da se brise samo do prvog restarta, da posle nije neopohodno da bude tu pa sam ga brisao odma. Da ne bude zabune, fajl drzite na desktopu i nakon svih podesavanja :D
 
Natrag
Top