Kako ubrzati rad browsera i svega vezanog za internet

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Vjerovatno nisi uradio kao iz upustva.Fajl treba biti na desktopu a i sva podesavanja ispostovana po redu.Razlika je vise nego ocigledna poslej toga.Ovo koristim vec nekoliko godina i poslije drajvera na novom sistemu ovo je sledece sto uradim.Ovoliki ljudi u ovoj temi govore takodje koliko je djelotvorno.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Malo sam testirao danas, video sam u xbmc (kodi) poboljsanje, tj brze ucitavanje liste filmova iz baze, brze punjenje bafera. Sve u svemu ima efekta.
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
7
Da li mora redom da se odrade part 1, 2 pa 3 ili je svaki za sebe? Posto part1 nece da mi otvori pa bi odradio 2 i 3...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
I ja primetio ovde na intelu nema Com u Device manageru. Samo intelova mrežna.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
To je plaćeni softwer samim tim je bezvredan čak i za probu jer ti traži registraciju. Imaš besplatne verzije koje su mnogo više upotrebljivije WiseCare365, advanced-systemcare, Eusing softver, Puran.....
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
To je plaćeni softwer samim tim je bezvredan čak i za probu jer ti traži registraciju. Imaš besplatne verzije koje su mnogo više upotrebljivije WiseCare365, advanced-systemcare, Eusing softver, Puran.....

Koju bi ti preporucio, koja je za rukovanje najlaksa, nerado bi instalirao sve da bi samo vrsio testove.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
WiseCare365
Kod:
http://www.wisecleaner.com/download.html
za opšte održavanje, CCleaner za čišćenje internet pretraživača jer u Wiseu ta opcija se plaća. I možeš onaj Eusing Free Registry Cleaner je veoma dobar profi alat za bazu registra samo stisneš Skip na prozoru kada ga otvoriš. To mu je jedina mana kod Free. Onaj Advanced System Care nije loš ali može da bude naporan. Zato koristim prva tri uglavnom i poneki da probam. Kod Wisea na sajtu ima još dosta dobrih Free programa ako te interesuje. Ja koristim još njihov za deinstalaciju i automatsko gašenje opcija....
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
sto se tih registry cleanera tice, taj WiseCare 365 mi je oborio sistem, cisto sam ga probao i odmah napravio sra..e s njim... Moje subjektivno misljenje je da su oni samo price za malu decu, vise prave stetu nego korist, jer brisu nekad registre koje ne bi smeli... Kod mene je konkretno ovaj napravio veliku stetu i posle njega nisam mogao da dignem sistem, morao je da radi hirens boot itd itd
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Upotrebi stari oprobani CCleaner Professional ,moze i nekoliko puta dnevno da cistis registar i opet ce sve da radi ,takodje ima opciju bekap registra pre brisanja djubra,interesantno je da sistem odrzavan ovim programom znatno ubrzava igre,a i sam win je nekako brzi,skrolovanje misom po menijima je takodje primetno...naravno ko je previse oprezan moze da izvrsi ciscenje sa manjim setom stikliranih stavki,a iz gornjeg menija gde se ciste faktori ne vezani za registar,po zelji se mogu mimojici neke ,znaci pojedine je i pametno preskociti da bi kesh potrebnih informacija ostao na kompu ,radi brzeg pristupa i bespotrebnog refesha...sve po potrebi korisnika....kombinacija gore pomenutog programa sa Privacy Eraser Pro je vise nego preporucljiva...naravno uz pazljivo podesene parametre...zastita privatnosti na prvom mestu...
 
Natrag
Top