Kako ubrzati rad browsera i svega vezanog za internet

Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
18
Ima ga i folderu Users,pa u podfolderu MY Documents.Sad sam probao i obrisao sam ga ,pa cu videti ima li kakvih promena,ali cini mi se u onom postu sto je postavio zokicom da je pisalo da treba da bude na desktopu.Izprobacu kako se ponasa pa javljam.
Ja bas sad gledam i nema ga kod mene u ovoj putanji sto si naveo. Samo imam ovo na desktopu. Sad ne znam dal' da ga brisem ili da ga prebacim u my documents... :confused:
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Prebaci ga u My Documents folder,pa ako nema nekih problema neka pstane tamo,ako vec ima onda ga vrati na desktop,jedan forder manje vise pored ostalih.Stavi ga negde u cose da ti ne bode oci,nekoliko dana i covek se privikne.
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
18
Prebacio sam kako si predlozio,za sad ne vidim nikakvih problema. Ja mislim da ovaj fajl moze biti bilo gdje samo je bitno da je na sistemskoj particiji. (ako se ima vise od jedne particije)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Kada se uradi tacno po instrukcijama promjene su vise nego vidljive sto licno potvrdjujem a i moze se vidjeti iz komentara koje su i drugi ostavili.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Uradio sam ponovo na Win.7 jer sam izbrisao REG.ikonicu sa desktopa.jer je to neko pitao dal moze tako i ja sam probao i sve do danas je radilo dobro,a danas pocelo da baguje na sajtovima.Znaci da ipak ikonica mora biti na desktopu kako i pise u tvom postu Zokicom.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Ako ljudi kazu da radi bolje onda verovatno ima tu neceg istinitog. Ja sam odavno promenio bandwidth limit na 0, (uradio sam sve opet po uputstvu zokicom) nesto ne vidim neko poboljsanje, a ni tad kad sam sam petljao nisam osetio neki napredak. Verovatno sam ja jedini koji nije video boljitak, ako ljudi kazu da valja onda valja. Win 7 ultimate sp1 x32
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top