Kako gledati ONLINE filmove na Androidu???

Član
Učlanjen(a)
10.03.2013
Poruka
8
pitanje

Može li mi netko reći dali mogu sa navigacijom na mobitelu pronaći granice parcele.Hvala.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Овде је реч о ауто навигацијама! Значи, путна инфраструктура а не парцеле.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
10
Domaca 3d android igra hang3d

Pogleajte moju novu igru.Ako ste zainteresovani za bil kakvu vrstu saradnje javite mi se .
[TABLE]
[TR]
[TD="class: bucket normal"][h=2]Product Features[/h]
  • FPS
  • 3d game
  • single player
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]



[h=2]Product Description[/h]Hang3D (FPS)

In the first level you have no enemies, you only have to climb to the top level. The other levels will be more complicated tasks, the goal is to find a secret item that will unlock a part of the level.
It should also be noted that the controls are performed using the two buttons. In the lower left corner you move the player, in the lower right corner you change the viewing angle. To jump requires you to double-tap the bottom right corner. You shoot at enemies using the button on the middle right of your screen.
We believe that any ideas, advice or criticism would benefit developers of Hang3d, so please leave your comments after playing and contribute to the development of the game.






1.jpg3.jpg6.jpgScreenshots_20130827_080607.jpg4.jpg
Free demo verzija na dnu posta ( link ).
http://mobilneaplikacije.blogspot.com/2013/08/hang3d-version-10-first-beta-version.html

[URL]http://www.amazon.com/gp/product/B00ERI741Y

[/URL]Buy 1,67e
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.554
Да, андроид платформа а ауто навигација. Када кажем ауто, значи у питању је путна мрежа или инфраструктура а не катастар и парцеле. Требало би да то знаш јер је разлика велика!
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
121
FM predajnik

Da li postoji neki program da telefon radi kao kao fm predajnik? Konkretno da pustim muziku sa telefona i slusam na radiu u kolima.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Spirit Fm Unlocked Apk 2013 07 29 Android

11859-Spirit_Fm_Unlocked_Apk_2013_07_29_Android-0.jpg
Ako ti ne bude radio moraces mi reci model i verziju
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
121
Instalirao i ne radi. Kad pokrenem aplikaciju izbaci NO FM ACCESSIBE. Telefon je lg l5 II.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Probaj google satellite mozda vidis nesto
Vidices parcelu na navigaciji ako ti je pokraj auto puta ali granicu neces za to ces morat ganjat papire da dokazes gde ti je granica
potrazi neki drugi program mozda ti pomogne
itd..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top