Kako gledati ONLINE filmove na Androidu???

Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
A dali ima neki fm apk da mu netrebaju slusalice za pustanje u rad stanica?
za L5
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju izgleda da ti telefon mora biti rooted prvo probaj ovaj sto sam ti dao link za 455 mozda radi
ako ne ovde imas sve objasnjenja ako trebas nesto ili da postavis drugi rom sa radiom


Kod:
A dali ima neki fm apk da mu netrebaju slusalice za pustanje u rad stanica?
 za L5
Neznam dosad nisam vidio android telefon da radio radi bez slusalica ali sam imo par telefona koje nisu potrebne slusalice kao alkatel i slicni koji imaju ugradenu antenu
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Ja imam alcatel one touch idol 6030x kako bih ja mogao da imam fm transmiter i dal moram rotovati telefon jer nemam bas dobra iskustva sa rutovanjem....
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2013
Poruka
1
prestigio 4040 pap duo

imam problem skoro sam ga kupio polovnog ali prvi vlasnik mi je rekao da ga je samo malo lupio i vidi se.interesuje me da nije mozda od tog udarca da mi slabo daje signal na bilo koju sim karticu kad stavim i dali ima neko resenje sem servisa posto sam pitao u servis i svi govore da nemaju pojma sta se desava i neke nebuloze mi pricaju.brzo mi odgovorite ako jos neko ima problem i ako moze to da se resi.unapred HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
ja nisam ništa od ovog probavao dosta mi usvari odlično radi TuneIN pro 7.xx. v.
Za njega nijesu potrebne slušalilce a i mogu stim što je potreban wi-fia snimim stanisu koliko mi treba sat dva pa pustim u autu kad mije nedostupan net.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Mozes ti i sa Spirit Fm Unlocked Apk slusati na Loudspeaker slusalica sluze samo kao antena i ne treba internet da slusas radio
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
62
Imam pitanje i da pitam za pomoc..Imam Lg E400 i ne mogu preko wifi da dobijem konekciju mog racunara ,inace wifi telefona radi ,probao sam ga danas u gradu i prepoznaje ostale mreze ,jedini problem imam ovaj sa mojim racunarom .U pitanju je Telekomov modem Hg532e...podesen ,probao sam i sa lozinkom i bez ,restartovao ga ...itd. Kad na telefonu pokusavam da se povezem ,pise da je veza odlicna ,pocne da skenira , i veza se prekine .Da li je neko imao ovakvih problema ?? Hvala na odgovoru

Ne dobijas konekciju od racunara vec od rutera.
Bice da si ti lose ukucao pasword od wifi-ja,ili da ti je ukuljucena MAC zastita
(Sto znaci da se na tvoju mrezu mogu spojiti samo racunari cije si mac adrese ubacio u ruter) ,što je malo verovatno
Proveri nekim drugim uredjajem.
Trece nema sta da bude.
 
Natrag
Top