Kako gledati ONLINE filmove na Androidu???

Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
32
Da ,tacno ,to sam i mislio ,nisam dobro napisao :) ruter je u pitanju ...MAC zastita je iskljucena ,pass uredno ukucan ,jer je telefon zapamtio moj signal ..neki dan su bili cak iz telekoma ,preko lap topa su uhvatili mrezu ,i njima nije jasno sta je u pitanju,pa su jednostavno rekli da je do telefona..sto mislim da nije tacno ,tako da nisu ni pokusali da stave drugi ruter ..npr..Kazem ,na ostalim uredjajima telefon uredno hvata signal .Dali ima negde podesavanja za wifi na ovom telefonu da proverim jel je je sve namesteno kako treba ?,mada mislim da jeste ,nista nisam dirao u podesavanjma ,a kao sto sam naveo na drugim uredjajima hvata signale ...
 
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
1
Navigacija za Citroen C5

Kupio sam Citroen C5 sa Harman Becker MyWay navigacijom. Ta navigacija nema Srbiju. Načitao sam se po raznim forumima svega i svačega ali mi ništa nije mnogo pomoglo. Sada sam skinuo nove mape gde postoji Srbija ali nije precizna (nema sve detalje). Na kartici su fajlovi sa ekstenzijom gdb a to su mi rekli da su Garminove mape. E sad dosta ljudi kaže da moj navigator može da se otključa i da se na njega instalira IGO. Može li mi iko pomoći oko ovoga.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
gdb nisu garmin mape

Kod:
[URL="http://www.gpsbabel.org/htmldoc-development/fmt_gdb.html"]Garmin MapSource - gdb (gdb)[/URL]



garmin mape imaju extenziju npr. gmapsupp.img , gmapbmap.img, xxxxxxxxxxxx.img


pretpostavljam da su navteq karte u pitanju 2013 ?

ako ta navigacija ne podržava contrast mape onda ne možeš ništa da uradiš.

iz koje godine je taj citroen?

ako ima više od 5 godina onda teško da će biti novijih update na te ugrađene auto navigacije

Kod:
[URL]http://www.navitotal.com/showthread.php?13753-MyWay-WipNav-RNEG-Maps-2012-2013-all-Firmware-(Download-amp-Install)[/URL]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Pomoc hitno xperia x8

Rutovao sam telefon sve je dobro proslo stavio recovery mod.Instalirao sam pogresan custom rom (custom rom je bio za drugi telefon), zakucao se izvadio sam bateriju i vratio i sad kad ga upalim samo stoji na Sony ericsson i nista se nedesava.I da bi se ugasio moram da izvadim bateriju.Pomoc!!!!!!!!

:fool:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2012
Poruka
62
Pa nista onda backup-uj bitne podatke sa moba,i odradi reset (memoriska kartica ce ti ostati netaknuta),posle toga vrati podatke (restore) i probaj onda .
P.S. kada budes radio backup nemoj raditi backup podesavanja,jer ako je problem do moba,onda ce ti biti isto.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Tema moze da se zatvori uspeo sam da povratim sistem uz pomoc sony PC companion
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
7
Kako je moguce da ovde ima milion tema? Od pocetne kako gledati filmove preko igo-a sve do rutovanja!!!
 
Natrag
Top