Kako gledati ONLINE filmove na Androidu???

Član
Učlanjen(a)
04.10.2012
Poruka
35
Kako gledati filmove preko sajta FILMOVIZIJA ili CANAC Online preko android tableta ili telefona????
Imam i flash player, ali kad hocu da gledam filmove online trazi mi Java Runtim (JRE) koja jos uvjek nije dostupna za ANDROID...
Ako neko zna neki trik neka ga POST-uje.....

HVALA UNAPRED!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
Situacija je ovakva.

Open the Browser, press Menu and touch More > Settings>
Tap and put a check mark on this two options: “Enable JavaScript” and “Enable plug-ins”

If a website developer converts their Java .class files to .dex files needed by the Android platform, then that might work.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
49
m3u i android.

Koja aplikacija je najbolja za m3u playlist video fajlova za gledanje na android uredjaju.Tacnije mislim na ip-d1 m3u playlista(isto kao i nettv plus).Molim za vasa iskustva...
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
0
Imas ovaj sajt nema puno filmova ali se mogu gledati na androidu

Kod:
http://filmolend.bugs3.com/
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
30
ima vlc for android beta i mx player.medjutim ja sam probao samo sa jednim linkom od nettv...i radi.ne znam kako listu ubaciti u to.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
15
Check IPTV from Google Store. It plays m3u playlists. save the playlist on your SD card (say in the folder "download". Than click on the file with the .m3u extension. It will probably offer you options to play with different players. Open it with the program "IPTV". There is also IPTV Pro but it is paid.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
Na filmoviziji jedva ukaci PC a kamoli telefon. Sajt je nedovrsen, server spor.........
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2013
Poruka
1
See, I'm Good at it
Kod:
http://www.nytimes.com
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.03.2013
Poruka
1
Ja sam imao Samsung Galaxy S2, ne znam kako ali sam mogao da gledam svaki film i seriju sa vojvodinanet.com i sa filmovizija.com, sada sam uzeo Galaxy S3 i ne mogu nista od toga, cak ni neke stranice ne mogu da gledam jer kako pise ne podrzava dodatak... Ako neko zna sta da radim nek pise...
 
Natrag
Top