Kako gledati ONLINE filmove na Androidu???

Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
slika 1.jpg
slila 2.jpg

ovo koristim na L5 LG gledam sve bez problema na operi
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.06.2013
Poruka
4
Kako uhvatiti screenshot?

Imam Samsung galaxy ace 2 i ne znam kako da slikam ekran svog telefona, jel moguce to ikako? hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Мораш истовремено да притиснеш хардверски тастер на дну екрана и тастер са десне стране телефона.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
9
Problemi sa iGO navigaciom

Instalirao sam na telefon (LG optimus L7 P700), iGO PRIMO 2.0.1 ANDROID NavGear v9.6.7.235654, a pre toga i neke druge novije verzije ove navigacije. Problem je u tome sto se aplikacija normalno aktivira i mogu da udjem u sva podesavanja, i sve je OK dok ne postavim rutu i ukljucim na telefonu GPS. Istog trenutka dobijam obavestenje da je aplikacija prestala sa radom, sto se desava i u situaciji kada je GPS ukljucen i ja pokusam da aktiviram iGO.

PS. Na ovom telefonu sam ranije imao instaliran iGO i normalno je radio, sve dok nisam (preko LG-jevog sajta) apdejtovao Android OS sa Ice cream sandwich 4.0.3 na jelly bean 4.1.2.

Da li je neko imao slicnih problema? Moze li neka pomoc?
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Gde si skino i na koji nacin si instalisao i dali gps radi na google maps i koju rezoluciju
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
ЈВ не би требало да ти прави проблеме. Код мене ради на ЈВ 4.1.2 беѕ проблема. Пробај да инсталираш неку другу навигацију или поново скини iGO са овог форума.
 
Natrag
Top