Kako gledati ONLINE filmove na Androidu???

Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
3
Imao sam isti problem kao sasam67, isprobao sam sve apk koje sam dobio i jedan on njih je rijesio problem, znaci potrebno je samo da isprobas vise verzija apk. Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
27.04.2010
Poruka
11
I ja sam imao problema sa iGO na Nexus 7 tabletu. Iako su sve verzije koje sam probao bile za rezoluciju 1280x800, jedva sam našao samo jednu koja ispravno radi (Android ver. 4.2.2). Najverovatnije ćeš morati da isprobaš više verzija apk fajlova dok ne ubodeš pravi.
 
Učlanjen(a)
26.07.2013
Poruka
1
Android problemi

Samsung galaxy s3
prebacila sam sa gsm/wcdma (auto mode) na gsm only a da nisam iskljucila mobile data i nestao je internet. Sve se polako vrstilo i tweeter, sve ali na facebook nema danse da udjem i sta sada da radim????????????
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Pa vrati se na wdcma mrezu,odnosno 3g.Face aplikacija zna da zeza.Ustvari je sranje od aplikacije.Probaj Friendcaster kao zamenu.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
16
Ija sam se mucio i isprobavao.
napravio sam od dve navigacije jednu jedna je imala proble sa data fajlom a druga je bila na spanskom.
Inace inam samsung galaxy ace ako vam treba link okacio sam na net.
to je najnovija verzija na srpskom i enleskim jezikom.
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
4
Isti sam problem imao sa LG L3 E430 i juce sam uspio da nadjem dve verzije koje rade OK...
1. iGOMyWay 8.4.2.139242
2. iGO Primo 2.0.2 9.6.7.274244 Explay Infinity (17 december 2012)

Ako treba mogu da posaljem linkove od ove druge, ima sve rezolucije do Full HD-a i radi super....
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2011
Poruka
5
Imam problem sa hvatanjem GPS signala. Navigacija je IGO Primo i dok ga ne konektujem na net nece da uhvati GPS signal. A veoma mi je bitno da mogu da uhvatim signal bez konekcije. Inace tel je nov Samsung S4, pa ne znam u cemu je problem. Pre sam koristio Nokiu N8, Garmin i sve je funkcionisalo besprekorno. Inace i ovde sve radi odlicno cak mi je IGO i bolja mnogo od Garmina ali samo je problem sto bez konekcije nece da uhvati signal.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
34
sasa1980 kako si uspeo da rasiris sliku na s4 ,kod mene igo nikako nece da rasiri sliku ,menjan sys i sve zive i dalje nece,a radi normalno ...hvata signal ako je ova verzija odzgore sa linka ...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
imam problem sa hvatanjem gps signala. Navigacija je igo primo i dok ga ne konektujem na net nece da uhvati gps signal. A veoma mi je bitno da mogu da uhvatim signal bez konekcije. Inace tel je nov samsung s4, pa ne znam u cemu je problem. Pre sam koristio nokiu n8, garmin i sve je funkcionisalo besprekorno. Inace i ovde sve radi odlicno cak mi je igo i bolja mnogo od garmina ali samo je problem sto bez konekcije nece da uhvati signal.
да ли си укључио gps? иначе, интернет нема баш никакве везе са gps-ом и није ти у опште потребан за рад навигације.
 
Natrag
Top