Kako do posla

Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Danas sam u maxi-ju bio na razgovor i nisu me ni uzeli u obzir zbog toga sto nisam beogradjanin i nemam prebivaliste u beogradu.. Kako na to odreagovati? :???: Zar je bitno da li sam beogradjanin, novosadjanin, nislija, ili iz sofije :what: Ne razumem ih :thinking:
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Danas sam u maxi-ju bio na razgovor i nisu me ni uzeli u obzir zbog toga sto nisam beogradjanin i nemam prebivaliste u beogradu.. Kako na to odreagovati? :???: Zar je bitno da li sam beogradjanin, novosadjanin, nislija, ili iz sofije :what: Ne razumem ih :thinking:

Za rad kod privatnika u nekoj sitnoj firmi to ni je bitno, ali velike organizacije to praktikuju (ne sve), ako nista drugo, a ono zbog refundacije troskova prevoza jer, formalno-pravno, ti mozes da povedes spor sto ti ne placaju prevoz od mesta gde zivis do radnog mesta.

Moja svastika se prijavila bas zbog rada u Maksiju ovde u BG i primljena je. Ako imas kod koga da se prijavis, ucini to, bice ti korisno ako ti se ukaze mogucnost zaposlenja. Ako nemas kod koga, jbg, to je problem visok kao zid.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
445
Pocinje berba malina. Cuo sam da tu ima posla.... :D Da li neko zna nesto vise o tome? Srednjoskolac sam ali zelim preko raspusta da posteno zaradim neke potrebne novce. :)
Ne samo berba malina, uopste neki sezonski posao, nesto slicno... Bilo koja info. ce mi pomoci :)

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
26
Jedina je sansa sada u turistickoj sezoni ili berbe sezonskog voca ili povrca
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Mozda nekom ovo pomogne a posao,mozda ga tamo ceka....
Sretno !:)




Podmlađuje se Surduk, selo nadomak Beograda
Mladencima plac na poklon

SURDUK - Kao i mnoga sela, tako i Surduk, na obali Dunava u staropazovačkoj opštini, sve je manje i starije, iako je takoreći predgrađe Beograda sa dobrim saobraćajnim vezama i drugim pogodnostima za udoban život. Surduk danas ima oko 1.300 stanovnika, prošle godine rođena je samo jedna beba, a ove jeseni u školu poći će samo četvoro dece. Zbog toga su ovde pokušali da privuku mlađe prodajom placeva sa potrebnom infrastrukturom po povoljnim cenama ali je izostalo očekivano interesovanje, iako je oko sela sagrađeno oko 900 vikendica. Međutim, Surdučani žele da im dođu mladi koji će se ovde nastaniti i formirati porodice, a ne dolaziti samo povremeno i to vikendom.

- Rešili smo, za početak, da besplatno dodelimo 50 placeva veličine pet-šest ari, za sve mlade bračne parove koji žele da ovde naprave kuću i trajno žive. Ovi tereni idealni su za voćarstvo i vinogradarstvo, a nije daleko ni onima koji rade u gradu - kaže Dragan Dronjak, predsednik Saveta MZ u Surduku.

Surdučani očekuju da će SO Stara Pazova verifikovati njihovu ideju.


Izvor: Glas Javnosti \ R. Ž.

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sta je sa Afganistanom,Kuvajtom,libijom?Kbr,Dinacorp,Flor, aplicirajte pogledajte na sajtu slobodni net i ako znate engleski pokusajte,nemate sta izgubiti,a nikad se ne zna.....
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Sta je sa Afganistanom,Kuvajtom,libijom?Kbr,Dinacorp,Flor, aplicirajte pogledajte na sajtu slobodni net i ako znate engleski pokusajte,nemate sta izgubiti,a nikad se ne zna.....

Ih bre Nedo, ti naivna ko prava Ukraden. Takvih što su radili preko tih firmi se samo u Prijedoru vratila trojica s nogama naprijed u posljednjih godinu i po.

Ovo za Surduk je ok, šteta što nema više interesenata.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Ih bre Nedo, ti naivna ko prava Ukraden. Takvih što su radili preko tih firmi se samo u Prijedoru vratila trojica s nogama naprijed u posljednjih godinu i po.

Ovo za Surduk je ok, šteta što nema više interesenata.
Da teska je situacija,odvojenost od porodice,ratni uslovi a mi skoro iz rata izasli- da sve su to otezavajuce okolnosti.Medjutim u Afganistanu,vecinom se radi u kampovima koji su dobro obezbedjeni i nisam cula da je unutar kampa iko povredjen ,ali zavisi sta ko aplicira,kretanje izmedju sajtova povecava rizik a mnoge privuce plata koja je od 1900$ pa zavisi od skolske spreme i napredovanja u poslu-7000$ .Ima i mnogo vecih placa ali govorim za one koje nude regruterima sa nasih prostora.Flor je u skoplju,a Dinacorp je u fazi preseljenja iz Tuzle u Slavonski brod.
Traze se od kuhara,elektro struke,masinci,bravari,tesari,it menadzeri isl.Bitno je da si zdrav i da znas engleski.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Podmlađuje se Surduk, selo nadomak Beograda
Mladencima plac na poklon

SURDUK - Kao i mnoga sela, tako i Surduk, na obali Dunava u staropazovačkoj opštini, sve je manje i starije, iako je takoreći predgrađe Beograda sa dobrim saobraćajnim vezama i drugim pogodnostima za udoban život. Surduk danas ima oko 1.300 stanovnika, prošle godine rođena je samo jedna beba, a ove jeseni u školu poći će samo četvoro dece. Zbog toga su ovde pokušali da privuku mlađe prodajom placeva sa potrebnom infrastrukturom po povoljnim cenama ali je izostalo očekivano interesovanje, iako je oko sela sagrađeno oko 900 vikendica. Međutim, Surdučani žele da im dođu mladi koji će se ovde nastaniti i formirati porodice, a ne dolaziti samo povremeno i to vikendom.

- Rešili smo, za početak, da besplatno dodelimo 50 placeva veličine pet-šest ari, za sve mlade bračne parove koji žele da ovde naprave kuću i trajno žive. Ovi tereni idealni su za voćarstvo i vinogradarstvo, a nije daleko ni onima koji rade u gradu - kaže Dragan Dronjak, predsednik Saveta MZ u Surduku.

Surdučani očekuju da će SO Stara Pazova verifikovati njihovu ideju.


Izvor: Glas Javnosti \ R. Ž.

Dobra ideja, samo je glupo što traže bračne parove, mora ti uslovi da budu liberalniji yes3

A šta je sa naftnim platformama. Jel postoji u Hrvatskoj neki centar za obuku ili mora da se ide na sever, čisto da znam :)
 
Natrag
Top