Kako đavo obmanuje čoveka

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ili da spamuje bitne teme kao sto ti spamujes.

To nije prevara.

Jesi li procitao ovu pripovetku? od pocetka do kraja?,
sta ti se dopada,a sta ti se ne dopada?

Vjerujem da nisi ni ti.

Jel istinita ili nije istinita?

Šta?

Napisi nesto,a ne samo da tvoja bude zadnja u vidu spama,

To si ti radio, vidjelo se što prije da ukucaš. Ja sam popustio.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
To nije prevara.



Vjerujem da nisi ni ti.



Šta?



To si ti radio, vidjelo se što prije da ukucaš. Ja sam popustio.
Spamovanje jeste takodje djavolja zamka,nacin kako utice na ljude da popuste i dignu ruke od trazenja istine.
Pripovetku sam procitao nekoliko puta i super je,a ako mislis da sam je prepravlajo i ubacivao ili nesto oduzimao,nadji je na netu ,skini je i procitaj jer je poucna.
Moj stari primerak u starom wordu je lose sacuvan u slovima,pa sam ga popravljao dok sam imao strpljenja...a ko zeli neka ga popravi do kraja ili neka skine original.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Obmanut je ko se bavi nebitnim stvarima poput koliku je Isus imao kosu, na čemu je razapet Isus, da li je juda uzeo simbole itd.

Djavo je pravi umetnik laganja i on laze od malih stvari ,stvarajuci zabune tako da ostatak izgrade sami ljudi i on se izvlaci kao nevinasce.
tako je i po pitanju kose.
Danas mnogi popovi imaju kose kao u zene,ali sta pise u Bibliji za vreme isusa Hrista?Da li je bilo normalno da muskarci imaju kosu kao zena ili je pak bilo sramotno???
1.kor 11:14
Зар вас сама природа не учи да је за мушкарца срамота ако има дугу косу, 15 а да је жени на част ако има дугу косу?+ Јер коса јој је дата уместо покривала.
Da ne nosis mozda dugu kosu kao zena,pa te ovaj stih vredja,ili pak imas omiljene drugare koji nose dugu kosu???
Ko laze jel Biblija ili pak neko drugi???
Ko je taj koji kaze da je normalno da muskarac nosi dugu kosu kao zena?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Djavo je pravi umetnik laganja i on laze od malih stvari ,stvarajuci zabune tako da ostatak izgrade sami ljudi i on se izvlaci kao nevinasce.
tako je i po pitanju kose.
Danas mnogi popovi imaju kose kao u zene,ali sta pise u Bibliji za vreme isusa Hrista?Da li je bilo normalno da muskarci imaju kosu kao zena ili je pak bilo sramotno???
1.kor 11:14
Зар вас сама природа не учи да је за мушкарца срамота ако има дугу косу, 15 а да је жени на част ако има дугу косу?+ Јер коса јој је дата уместо покривала.
Da ne nosis mozda dugu kosu kao zena,pa te ovaj stih vredja,ili pak imas omiljene drugare koji nose dugu kosu???
Ko laze jel Biblija ili pak neko drugi???
Ko je taj koji kaze da je normalno da muskarac nosi dugu kosu kao zena?

Zato sam otvorio temu motivi srca. I na njoj ću da ti dam odg.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Djavo ceka odgovarajuci momenat...
Niko ne treba da bude ponosan i presiguran u svoju veru.
Setite se samo kako se ap.Petar cak 3 puta odrekao isusa pre nego sto je petao zakukurikao.

Pa baš vi JS se hvalite svojom pobožnošću kao fariseji. Znači prevareni ste.
I svi su prevareni osim vas. Ti kada bi znao kako obanjuje ne bi te ni obmanuo. Mislim na učenja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Pa ovo je vec postalo humor sa ovim Tripom... :)

Spamuje i spamuje...

Elem, sta znaci to "Tripo", jel ono sto mladi kazu , da si se "utripovao"???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Pa baš vi JS se hvalite svojom pobožnošću kao fariseji. Znači prevareni ste.
I svi su prevareni osim vas. Ti kada bi znao kako obanjuje ne bi te ni obmanuo. Mislim na učenja.

Niko nije savrsen,a dokaz za to su na hiljade iskljucenih JS...
Matej 24;24
24 Jer će izići lažni hristosi i lažni proroci, i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili, ako bude moguće, i izabrane.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Niko nije savrsen,a dokaz za to su na hiljade iskljucenih JS...
Matej 24;24
24 Jer će izići lažni hristosi i lažni proroci, i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili, ako bude moguće, i izabrane.

Pa znaš da su najbolji Isusovi sljdbenici bili isključeni iz sinagoga i najveći grešnici koji su se naravno pokajali. A u Bibliji je najveće licemjerstvo lažna pobožnost, spolja gladac a unutra .....

Ovi koje ste isključili nisu htjeli da budu licemjeri. Kao ona preljbnica. Ali otpada ima svugdje.

Tako da je prevara velika. Ali ko poznaje istinu, zna i kako đavo obanjuje čovjeka. To ide zajedno.
 
Natrag
Top