Kako đavo obmanuje čoveka

Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Ako je neko skontao sta nam doticni gospodin
AApocketz

zeli reci neka mi javiwacko2ja sam se trudio svojski da skontam ali izgleda da nisam jos dostigao taj nivo inteligencije:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Sve nas je izgleda đavo zamađijao, pa ne kontamo pravog Boga.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Zato meni stalno govore koji si ti sectore djavo stalno trazis belaja ili si u zijanu.Kao sto Dzej pjeva u mene je djavo uso cuvaj me se nocas duso i tako odo ja u zijan.:);)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Sve nas je izgleda đavo zamađijao, pa ne kontamo pravog Boga.:lol:
Možda vas jeste..., đavo ili Bog..., mađija je mađija. Mene nije, pošto ja nemam diplomatske odnose ni sa jednim od tih imaginarnih entiteta:) Dakle, rasuđujem zdravom pameti, što ne znači da i kod drugih nije zdrava, jeste, samo je malo omađijana, ali ni ona mi ne pomaže da skontam ove riječi: "a naduti i licemerani su sinovi protivljenja, gledaju za svađe i raspre u vetar koje ničemu ne služe umesto da se usavršavaju Božanskim duhom i taj isti duh podele sa svima ostalima."
Naročito me zbunjuju ove boldovane riječi, pa bih zamolio AApocketz da to malo objasni razumljivijim jezikom.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ti si Jurivaka srećan čovjek. Imaš lični imunitet u odnosu sa Bogom, ali smo se mi ostali kukavci o jadu smeli od kada nam je stigao prorok na forum, koji zna pravog Boga.:lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ti si Jurivaka srećan čovjek. Imaš lični imunitet u odnosu sa Bogom, ali smo se mi ostali kukavci o jadu smeli od kada nam je stigao prorok na forum, koji zna pravog Boga.:lol:
Pa, možda čovjek ima pravo..., možda vi i ne poznajete pravog Boga:) Kuku vama ako se ispostavi da je to nekakv Knez:D
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Sad ga nema da me nauči pravom Bogu, no me ostavi kako bi on rekao, na ulici, sa uličnim razmišljanjem i prikrivenim Sotonom iza prvog ugla. Leleeeee.:lol:
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Kada sam odgovorio AApocketz-u na ovoj temi ja nisam znao o kome se radi pa sam odgovorio kako sam mu odgovorio.Kad poslije malo vremena procitam ja njegove postove i ispostavi se da sam ja njemu odlicno odgovorio u svoja dva posta potrefio sam pravo.Kako li ih samo namirisem pa to je cudo hahahhaha!!!

 
Natrag
Top