Kako đavo obmanuje čoveka

Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
I tako je Slobadidi dobio druga AApocketz-a.
Nego, mogao bi urednik da podforum Religija izdeli na sektore kao što su "Pravoslavlje", "Katolicizam", "Budizam", "Novi proroci", "Samoproroci", "Bog lično" i slično.
Ovako se ne zna koj pije koj plaća. Ne može pošten prorok da se oglasi, niti može Brat Blizanac da nam objasni neke stvari.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
I tako je Slobadidi dobio druga AApocketz-a.
Nego, mogao bi urednik da podforum Religija izdeli na sektore kao što su "Pravoslavlje", "Katolicizam", "Budizam", "Novi proroci", "Samoproroci", "Bog lično" i slično.
Ovako se ne zna koj pije koj plaća. Ne može pošten prorok da se oglasi, niti može Brat Blizanac da nam objasni neke stvari.
Ma, jok, ALEKSIJE, bilo bi suviše monotono kada bi se podijelili u torove:dntknw: A i kada bih to uradio, ko garantuje da ti, recimo, ne bi virnuo u tuđi tor, a isto takao i drugi, pa bi opet izašlo na isto:)

Jos samo da se pojavi vodovita Dzamila i saradnici i onda stvarno idem odavde:D
Samo što se nije pojavila! I ti umjesto da je spremno dočekaš, spremaš se da dezertiraš:) Daj, bre, ko će onda braniti kućni prag i sveto ognjište:D
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Nisam siguran kako bi bilo ometanja... Postoji ovde sklonost slična autizmu: svak svoje tera, skupljaju se istomišljenici i zajedno orgazmički rade kopi paste, srećni što su tako pametni i ima da se utrkuju ko je našao bolji citat ili sličicu. Ko deca...
Al, nisam zato predložio, već da se omogući nesudjenim prorocima da iznesu Novi Novi najnoviji Zavet i Apokalipsu po... šta ja znam kako se zovu.
Nekad su takvi mogli da stoje ispred Solomonovog hrama ili na pijacama, danas ih ima u Hajd parku... Jedino kod nas mi, mučenici znatiželjni, preko Ju tuba stičemo kakav takav uvid u bivše i počivše proroke. A šta je sa savremenicima? Budite toliko liberalni i dajte neki PF koji bi bio tipa: Prorokuj i ne boj se... Ili sličan naslov.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Može se otvoriti tema za proroke, zašto ne, ali sam siguran da se tamo ni jedna ne bi pojavio! Kome bi tamo prorokovali? Njima treba publika! Nego, pošto je ovo tema o đavolu, šta mislite, nisu li sumnjivi svi koji se ovdje pojavljuju, a u prvom redu, ovaj serbianhunter?:D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Пођи од себе. Прошетај изувен, можда имаш козије трагове иза себе. Ако те сврби отпозади, могуће да ти се упалио реп. Или ниси ни свестан, аутохипноза, па се не сећаш. Могуће да кад си пао, добио си амнезију...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
E, pa, mene moraš izuzeti! Ja sam ti ovdje i sa "đavolom i sa đakonom" u "poprečnoj vezi"! Istragu moraš usmjeriti na pravu stranu!
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
148
Jel imaju ti djavoli neka druga posla, nego samo nas ljude da obmanjuju? Sta li bi radili andjeli i djavoli da nije nas? Mora da bi se silno dosadjivali :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
434
Slažem se sa tobom. Eto, ono sa YU Tuba, što je otvorilo ovu temu pokazuje kako im je dosadno i kako su pakosni! Još da je onaj što je ovo okačio čitao malo srpske narodne priče (mislim da ima neka Đurićeva antologija) mogao je naći i ovu i još tušta i tma sličnih storija. Malo je i smešno i naivno staviti kao nekakvo otkriće narodnu pričicu u rangu "zašto čovek ima udubljenje na tabanima" ili "đavo i zla žena".
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Dragi moji kakav je vama post takav vam i Bog, šta ja znam koji i kako ih nazivate a "rod vam izdaje nezdrav razum vašeg hrišćanstva"
Samo na urednika Jurivaku se ovo ne može odnositi, on seda na dve stolice onako između, skonto da se ne mora pridržavati nikakvih pravila kada je u pitanju oživljavanje foruma.

Dragi moji, ko je taj vaš Gospod Bog kome vi služite? jer ovaj se ogradio od vas kada je dao napisati:



Da budu napunjeni svake nepravde, kurvarstva, zloće, lakomstva, pakosti; puni zavisti, ubistva, svađe lukavstva, zloćudnosti; [SIZE=-2] [/SIZE]
Šaptači, opadači, bogomrsci, siledžije, hvališe, ponositi, izmišljači zala, nepokorni roditeljima[SIZE=-2]http://hacbg.org/svetopismo/biblija.php?K=20&G=24&S=8 - [/SIZE]
Nerazumni, nevjere, neljubavni, neprimirljivi, nemilostivi.

Ko misli zlo činiti zvaće se zlikovac, a vi niste takvi, vi ste odabrani Božiji narod tako?
Zato evo vaše prilike pa obradujte tog vašeg Boga kome služite i kažite ko vam je svemogući živi Bog.
 
Natrag
Top