Kada započinje ljudski život?

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Meni sam Gospod svefoci istinu i da li je nesto njegovo odobravanje ili ne.
Mada je u ovome po prirodi stvari sve jasno.
Tako da se reci koje si meni uputio - odnose upravo na tebe.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Meni sam Gospod svefoci istinu i da li je nesto njegovo odobravanje ili ne.
Mada je u ovome po prirodi stvari sve jasno.
Tako da se reci koje si meni uputio - odnose upravo na tebe.

Sotona se nikada ne predstavlja sotonom, dapače, u pravilu se preoblači i Bogom predstavlja i tako ljude zavodi, indoktrinira i u svoje najprljavije rabote uvlači.

Netko će reći, kako ćemo prepoznati tko je zaveden i tko zaista služi đavlini? Nije to uvijek jednostavno i lako prepoznatljivo, ali nekada je i nedvojbeno. Tako, kao i u ovom slučaju, kada netko staje na stranu djecoubojica, nema dvojbe da je u službi đavline.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Djecoubojice i oni koji ih brane nedvojbeno su sotonine sluge. Ne postoji jasniji kriterij po kojemu se razlikuju oni koji su Božji od onih koji su se sotoni pripustili.

Postoji kriterijum, a to je razlikovanje lazljivog duha od duha istine, jer je sotona nazvan otac lazi.
I jos jedan, a to je rec Bozja i njeno praticno sprovodjenje u licni zivot u Duhu predanja i posvecenja.
Dakle, izvrtac si i lazov.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Postoji kriterijum, a to je razlikovanje lazljivog duha od duha istine, jer je sotona nazvan otac lazi.

Tako je. Zato te i pitah zašto širiš sotonske laži?

I jos jedan, a to je rec Bozja i njeno praticno sprovodjenje u licni zivot u Duhu predanja i posvecenja.
Dakle, izvrtac si i lazov.

Zar sam ja zaštitnik i branitelj djecoubojica? Ipak si to ti. A takav se ne može "kititi Božjim perjem", jer je u službi sotone.

Braniti djecoubojice = služiti sotoni
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, branim u tvojim snovima vadenja iz konteksta tudjih reci.
Da vidimo sta sam ja stvarno izjavio.

Stvarnoslap zeli da sve ljude stavi u kalup razmisljanja njegove crkve, ali je u celoj stvari zaboravio samo jednu pojedinost, a to je cinjenica - da u ovom svetu ne postoje samo Hriscani, vec i ateisti, i mnogi drugi koje bas briga za nekakvu veru u Boga i biblijske principe, i oni se ponasaju i zive cisto po svom izboru koji smatraju slobodom bez ikakvih verskih pravila i normi.

Kada bi smo mi svi razmisljali kao Stvarnoslap, mi bi smo dosli u poziciju da podrzavamo jedan totalitarni sistem koji silom namece ljudima pravila ponasanja i zivota.
A ko ima pravo da coveku ili zeni oduzme pravo na samoodlucivanje, i da im silom nametne kako ce ziveti, i u krajnju ruku - da li ce prekinuti nezeljenu trudnocu?
Niko.
I to ne cini ni sam Bog, vec je dao ljudima slobodnu volju da sami odlucuju.
To nikako ne znaci da su svi ljudski zivotni izbori, pa i ovaj o prekidu trudnoce - ispravni, vec to znaci - da Bog ne uskracuje coveku slobodu da sam bira, cak i ono sto je lose.

Abortus nikako nije dobar izbor, i ja nikada nisam pravdao abortus da bi navodno pokazao kako je on dobar izbor, vec da bi ukazao da se nikakvim ljudskim zakonima ne moze zabraniti sloboda izbora.

Ono sto se moze i treba uraditi, to je - da se ljudima propoveda jevandjeoska istina, da se organizuju tribine na kojima ce se ljudima govoriti o moralu, o Bozanskoj instituciji braka, o vaspitanju dece... itd.

Najvece licemerje je kada ljudi govore formalno protiv necega, u ovom slucaju protiv abortusa, a da ne cine nista da bi ljude uputili na Boga i njegovu rec u kojoj bi ljudi pronasli sve sto im treba o moralu, braku, kako Bog gleda na odnose van braka..itd.
Tada ni bolnice ne bi imale razloga da obavljaju abortuse, jer bi covecanstvo dobilo jednu novu svest putem vere u Boga.

Ali to se nikada nece dogoditi, jer crkve ne rade posao koji treba da rade u ime Bozje, i svet se iz tog razloga nalazi u globalnom moralnom haosu, za sta su najodgovornije upravo formalne crkve tradicionalnog nazovi Hriscanstva, i nikakav ljudski zakon prisile to nece promeniti, vec bi on doneo jos vece patnje covecanstvu, jer covek treba da se menja iznutra, a ne da mu se silom namecu principi koje on namerno svojevoljno odbacuje.

Jos nesto.
Da je Stvarnoslapu stvarno stalo do dece, on bi u suzama trebao da zali decu koju je u utrobama majki zajedno sa tim jadnim zenama trudnicama pobila Rimokatolicka crkva tokom srednjeg veka, potom u Jasenovcu, i onu koju danas ubija u satanistickom kultu poznatijem kao "ritual 9" gde se nevina deca prvo siluju, potom ubijaju, i jede meso njihovog tela i pije njihova krv.
Svaki novi papa koji stupa na duznost, mora da ucestvuje u ovom tajnom obredu.

Pogledajte video koji sam postavio na temi "i decu ubijaju a Hristovim se nazivaju" koji dokumentovano govori o ovome.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Ne postoje sotonističke države (nauči nešto), nego postoje ljudi koje je sotona upregne u svoja kola. I da, svi koji u Hrvatskoj agitiraju za abortus također služe đavlini.

Ali onda je i država satanistička jer to dozvoljava...zar ne? Isti kriterijum primeni. I takođe znaš li koliko ima Hrvata ili Srba koji podržavaju pravo na abortus(da budemo precizni..ne podržava niko abortus već pravo). Onda su države satanastičke jer to dozvoljavaju.

To je kriterij.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ali onda je i država satanistička jer to dozvoljava...zar ne? Isti kriterijum primeni.

Ako pod "država" podrazumjevaš one koji vladaju, ili one koji izglasaju zakon kojim se dopušta ubijanje nerođene djece, da, tada možemo govoriti i o "sotonističkoj državi". Ali, ako pod "država" predmnijevaš sve građane koji u državi žive, onda se uopće ne može govoriti o "sotonističkoj državi".

Opet ću ja tebi nacrtati. Pretpostavimo da je u tvojoj obitelji jedan član lopov. Je li onda i tvoja obitelj lopovska? I slijedom toga, jesi li onda i ti lopov? :)

I takođe znaš li koliko ima Hrvata ili Srba koji podržavaju pravo na abortus(da budemo precizni..ne podržava niko abortus već pravo). Onda su države satanastičke jer to dozvoljavaju.

Ja ti gore lijepo objasnih. :) Kada bi po samo jedan Hrvat ili Srbin, koji ne pristaju na ubijanja djece, postojali u svojim državama, ne bismo smjeli reći da je "država sotonistička" u smislu da su svi njeni građani sotonine sluge.
Jesi li ti kada čuo za Abrahamovo "pogađanje" s Bogom, kada se zalagao za Sodomu?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.392
Ako pod "država" podrazumjevaš one koji vladaju, ili one koji izglasaju zakon kojim se dopušta ubijanje nerođene djece, da, tada možemo govoriti i o "sotonističkoj državi". Ali, ako pod "država" predmnijevaš sve građane koji u državi žive, onda se uopće ne može govoriti o "sotonističkoj državi".

Opet ću ja tebi nacrtati. Pretpostavimo da je u tvojoj obitelji jedan član lopov. Je li onda i tvoja obitelj lopovska? I slijedom toga, jesi li onda i ti lopov? :)



Ja ti gore lijepo objasnih. :) Kada bi po samo jedan Hrvat ili Srbin, koji ne pristaju na ubijanja djece, postojali u svojim državama, ne bismo smjeli reći da je "država sotonistička" u smislu da su svi njeni građani sotonine sluge.
Jesi li ti kada čuo za Abrahamovo "pogađanje" s Bogom, kada se zalagao za Sodomu?

Ali većina u svakoj državi je za to pravo. I u većini država u svetu akonom je tako propisano. Zato možemo reći da su po tvom kriterijumi koji si uspostavio zapravo sve te države jesu satanske.
 
Natrag
Top