Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Ako neko laze onda si to ti prijatelju!ja licno znam JS-ke tako da mi je i tvoja laz savrseno jasna.Svi mi ovde znamo Bustera da nikad nije lagao a uvek je svaki svoj post dokumentovao a na njegovom blogu i da ne govorim!covek vas je prosto naprosto raskrinkao 100%!

Ja ga takodje podrzavam 100% ali ti si mi poznat s raniih postova,ali si sad prosto pod novim nikom u pravu je Mire000.Ti si ili smesko ili risko,amargedon?bbilo o da si neces proci na ovom forumu sa svojim lazima,izmisljotinama kunem ti se.

Pozdrav od Gere.
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
Hmmm..... a i ti mi ne izgledas bas kao neko krscanin sa tim avatarom , pre bih rekao da si neka Hajducina , gledao sam tvoje postove , previse si napadan i bezobrazan , Govoris stalno o Isusu a nimalo ne nosis njegove osobine ,da imas ne bi ti palo na pamet da stavis takav avatar nasilan , zar bi Isus tako nesto postavio da bi predstavio sebe kao nekog junaka i da nekog preplasi, :ludd/:
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Ma sta bre ima moj avatar s postom koji sam ti postavio?Tipicno za JS-ke kad nemaju argument da izmisljaju gluposti samo da skrenu paznju od istine.
Buster,Mire000 su zakon za JS-ke i ja sam bio ali mrsko mi je da svama diskutujem uipravo zato sto izmisljate svaku glupost ali nikako da priznate da ste lazni proroci.

5 :18 Mojsija jasno govori:

20 Ali prorok koji bi se usudio govoriti šta u moje ime što mu ja ne zapovedim da govori, ili koji bi govorio u ime drugih bogova, takav prorok da se pogubi.
5 Moj. 13:5, Jer. 2:8, Jer. 14:14, Jer. 23:30, Zah. 13:3

21 Ako li kažeš u srcu svom: Kako ćemo poznati reč koje nije Gospod rekao?

22 Šta bi prorok rekao u ime Gospodnje, pa se ne zbude i ne navrši se, to je reč koje nije rekao Gospod; nego je iz oholosti rekao onaj prorok, ne boj ga se.

A vi JS-ci,adventi ste lazno prorokovali Hristov dolazak i tu je kraj vasoj lazi 5 Mojs 18 to jasno govori.Ja se ne bojim laznih proroka!

Zaharija 13:3 I ako ko još usprorokuje, reći će mu otac njegov i mati njegova, koji ga rodiše: Nećeš biti živ, jer si govorio laž u ime Gospodnje. I otac će ga njegov i mati njegova, koji ga rodiše, probosti, što prorokova.

Tako da ste nadrljali kad dodje Gospod i Bog Isus Hrist koga niste poznali (Jovan 1:1-14)

Pozdrav od Gere.

 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
Ma sta bre ima moj avatar s postom koji sam ti postavio?Tipicno za JS-ke kad nemaju argument da izmisljaju gluposti samo da skrenu paznju od istine.
Buster,Mire000 su zakon za JS-ke i ja sam bio ali mrsko mi je da svama diskutujem uipravo zato sto izmisljate svaku glupost ali nikako da priznate da ste lazni proroci.

5 :18 Mojsija jasno govori:

20 Ali prorok koji bi se usudio govoriti šta u moje ime što mu ja ne zapovedim da govori, ili koji bi govorio u ime drugih bogova, takav prorok da se pogubi.
5 Moj. 13:5, Jer. 2:8, Jer. 14:14, Jer. 23:30, Zah. 13:3

21 Ako li kažeš u srcu svom: Kako ćemo poznati reč koje nije Gospod rekao?

22 Šta bi prorok rekao u ime Gospodnje, pa se ne zbude i ne navrši se, to je reč koje nije rekao Gospod; nego je iz oholosti rekao onaj prorok, ne boj ga se.

A vi JS-ci,adventi ste lazno prorokovali Hristov dolazak i tu je kraj vasoj lazi 5 Mojs 18 to jasno govori.Ja se ne bojim laznih proroka!

Zaharija 13:3 I ako ko još usprorokuje, reći će mu otac njegov i mati njegova, koji ga rodiše: Nećeš biti živ, jer si govorio laž u ime Gospodnje. I otac će ga njegov i mati njegova, koji ga rodiše, probosti, što prorokova.


Tako da ste nadrljali kad dodje Gospod i Bog Isus Hrist koga niste poznali (Jovan 1:1-14)

Pozdrav od Gere.
Ma ne mogu ja sa Ajducima govoriti,ti bi pobio sav narod , ai mrzis svakog i JS i Adventiste i Muslimane i koga jos ne , ne uci li te Isus da ljubis svog bliznjeg, i jos ti kaze da ne budes sudija , ko zna mozda i ti nadrljas ,
Zašto onda vidiš trun u oku brata svojega, a ne obazireš se na gredu u svojem oku? 4 Ili kako možeš reći bratu svojemu: ‘Dopusti da ti izvadim trun iz oka’, kad sam imaš gredu u oku? 5 Licemjeru! Izvadi najprije gredu iz svojeg oka, pa ćeš onda dobro vidjeti kako izvaditi trun iz oka brata svojega.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Ma ne mogu ja sa Ajducima govoriti,ti bi pobio sav narod , ai mrzis svakog i JS i Adventiste i Muslimane i koga jos ne , ne uci li te Isus da ljubis svog bliznjeg, i jos ti kaze da ne budes sudija , ko zna mozda i ti nadrljas ,
Zašto onda vidiš trun u oku brata svojega, a ne obazireš se na gredu u svojem oku? 4 Ili kako možeš reći bratu svojemu: ‘Dopusti da ti izvadim trun iz oka’, kad sam imaš gredu u oku? 5 Licemjeru! Izvadi najprije gredu iz svojeg oka, pa ćeš onda dobro vidjeti kako izvaditi trun iz oka brata svojega.
Pa bas ato sto me uci Isus a ne vas Jehova,Alah,Muhamed,Miler,rasel,Elena Wajt,itd!bas zato sto me uci Isus i pisem sve ovo!tebe uci neki Jehova,muslimane neki bog meseca Alah,Advente uci Miler Elan Wajt,JS-ke rasel itd.Kada ce te shvatiti da ste pod uticajem sekti a?pod uticajem masonerije?ma neka te videcemo se mi na sudu tamo nema cile mile brate.

Sto se tice balvana i truna izvadi prvo sebi balvan pa onda meni trun.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa bas ato sto me uci Isus a ne vas Jehova,Alah,Muhamed,Miler,rasel,Elena Wajt,itd!bas zato sto me uci Isus i pisem sve ovo!tebe uci neki Jehova,muslimane neki bog meseca Alah,Advente uci Miler Elan Wajt,JS-ke rasel itd.Kada ce te shvatiti da ste pod uticajem sekti a?pod uticajem masonerije?ma neka te videcemo se mi na sudu tamo nema cile mile brate.

Sto se tice balvana i truna izvadi prvo sebi balvan pa onda meni trun.

Pozdrav od Gere.

Ma Sikimiki je ubacen na sajt, da bi ih malo podigao iz mrtvih. Sve je smisljeno, on je verovatno i pozvan. Ili je neko ko je nama vec poznat pod drugim imenom :) .
Vidim da su mu poznata sva desavanja na forumu, a o problematicnoj istoriji J.S. koju smo mi iznosili takodje sve zna. Ali to mu ne predstavlja problem, on prelazi preko toga i pokusava da i samu istoriju izmanipulise i opravda svojim filozofijama i predstavi kao nesto dobro..
Lici mi na Riska..
A isto kao i Malecki radi copy-paste sa sajtova J.S.
Ne znam da li treba biti slep pa ne videti njihove ocigledne manipulacije?
Kako neko sa takvim pocecima u tumacenju biblije > piramidologiji, astrologiji.. itd..., moze biti vodjen od Boga?
A da ne govorimo o doktrini koja je katastrofalna..
Pozdrav...
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
111
Ma Sikimiki je ubacen na sajt, da bi ih malo podigao iz mrtvih. Sve je smisljeno, on je verovatno i pozvan. Ili je neko ko je nama vec poznat pod drugim imenom :) .
Vidim da su mu poznata sva desavanja na forumu, a o problematicnoj istoriji J.S. koju smo mi iznosili takodje sve zna. Ali to mu ne predstavlja problem, on prelazi preko toga i pokusava da i samu istoriju izmanipulise i opravda svojim filozofijama i predstavi kao nesto dobro..
Lici mi na Riska..
A isto kao i Malecki radi copy-paste sa sajtova J.S.
Mi smo saglasni sa tim sto se izlaze na nasim sajtovima , sve sto se ovde izlaze i na copy paste je u cilju boljeg objasnjenja pojedincima , tako da nema nista cudno , em brze em jasnije :mig:
Ne znam da li treba biti slep pa ne videti njihove ocigledne manipulacije?
Gde ti vidis manipulacije sve na osnovu Biblije je iznoseno i svakim stavkom potvrdjujemo :D
Kako neko sa takvim pocecima u tumacenju biblije > piramidologiji, astrologiji.. itd..., moze biti vodjen od Boga?
Pa ti opet o tumacenju Biblije gde ima ovo tumacenje objasni mi gde ovo pise da mora da se uradi sa vernicima u ovom slucaju sa bolesnima , ja mislim da je ovo slucaj za lekare a ne za svestenike , nigde ne pise u Pismu takav tretman , to bre nema nigde strah ulivate umesto poverenje:beee:

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255

Koristis slucaj koji je ''neprimeren'' , covek koji je vodio taj centar inace ''Branislav Peranovic'' je zavrsio u zatvoru i za ta svoja dela je osudjen po zakonu , jer je na zalost svojim metodama usmrtio sticenika centra.
Ja naravno ni u kom slucaju takvo nesto ne podrzavam, niti se ovaj slucaj ili bilo koji slican moze upotrebiti da diskredituje SPC. U svakoj religiji i crkvi postoje slicni slucajevi gde ''fanatici'' zloupotrebljavaju svoj polozaj, i gde do izraza dolazi njihovo gresno stanje i zlo srce, i to su uglavnom neposveceni ljudi, koji religiju koriste za vlastite ciljeve ''bogacenje'' i udovoljavanje svojim gresnim sklonostima. Oni Isusa Hrista nikada nisu upoznali..

Slucajevi slicni ovom postoje i kod Jehovinih svedoka, ali ih ja nikada nisam postavljao i koristio se takvom vrstom ''propagande'' , vec sam govorio o ''istoriji Jehovinih svedoka'' i to onoj zvanicnoj kako je i zapisana, a ne o ''izmisljenoj'', koju oni sami predstavljaju o sebi na svojim sajtovima..
Zato je jako ruzno kada se koristis ovakvom ''propagandom'' u cilju promovisanja svoje vere, i to je licemerno. I ja bih mogao isto tako da postavim vase slucajeve zlostavljanja. Ali to nisam radio..

Sto se tice SPC, ja sam pravoslavac, ali nisam rekao da podrzavam sve sto oni kazu, a sto nije u skladu sa Biblijom...

Ti ovakve slucajeve ne mozes uopste koristiti da diskreditujes bilo koju veru, jer sam osnivac vere nije podrzavao takvo nesto.. I ja sam se samo koristio vasom ''istorijom'' , iz cilja da bih objasnio da su sami poceci vase vere temeljeni na : ''piramidologiji, astrologiji i izvrtanju pisma'' , dok je hriscanstvo i SPC svoje poreklo nasledila od samog ''Isusa Hrista''.
Ne kazem ja da se oni nisu iskvarili vremenom i td.. Niti ja kazem da Bog ne moze osnovati novu crkvu, ''organizaciju'' , ali vasa vera svoje poreklo temelji na tim paganskim doktrinama, i onda se postavlja pitanje , ''moze li Bog podrzati jednu takvu organizaciju i biti njen osnivac''.
Odgovor koji dobijamo iz biblije je: ''naravno da ne moze''. A pored toga ucenje vase ''organizacije'' je u suprotnosti sa ''biblijom'', i to je osnovno merilo.
 
Natrag
Top