Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Pa nije Biblija maska za zaštitu od virusa. :)
hajmo u kafanu da se segacimo..
nije lepo da spamujemo temu.
JS upozoravaju ceo svet na isusovo prorocanstvo iz mateja 24 poglavlja.
Neka se svi pokaju i odvrate od svojih rdjavih dela idolopoklonstva,prolivanja nevine krvi ,preljuba.
Neka se vrate Bibliji-Reci Bozjoj i tako ponasaju kao sto im se savetuje za njino dobro i dobro njinih porodica.
Matej 24:14 I propovediće se ovo jevanđelje o carstvu po svemu svetu za svedočanstvo svim narodima. I tada će doći posledak.
38 Jer kao što pred potopom jeđahu i pijahu, ženjahu se i udavahu do onog dana kad Noje uđe u kovčeg,
39 I ne osetiše dok ne dođe potop i odnese sve; tako će biti i dolazak Sina čovečijeg.
Zato draga moja braco i sestre opametite se,zivimo u zadnjem vremenu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ne. Samo sam pitao odakle vam fusnote u Bibliji. Biblijski pisci ih nisu pisali. Dakle, imate falsifikat.
Biblijski pisci nisu pisali fusnote,ali su ih zato umetali oni koji su proucavali Bibliju,koji su jos davno uvideli povezanost tih stihova,uglavnom ispravna povezanost,ali i po svom nahodjenju...kako koja biblija...
U svakom slucaju imas prevod biblijskog teksta a fusnote su veoma sitnim slovima i brojevima i slobodno mozes da ih ignorises.
Fusnote su pomoc,ali ako ti ne treba takva pomoc,pa nemoj da ih koristis.One nisu za supermene i prepametne...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nema nikakve svrhe kada JS propov. kraj svijeta ne pozivaju ljude da drže dekalog, ne drže se propisa za hranu.

Dakle isto ponašanja kao kod katolika i pravoslavaca.

Isto imaju svoja merila pobožnosti kao i oni, a to nisu biblijska.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Jehovini Svedoci mole ljude da se pokaju za svoje grehe ,da slusaju Isusove reci iz Biblije,kako ne bi izginuli u velikoj nevolji koja dolazi na celu zemaljsku kugli
Prema Isusovom prorocanstvu iz mateja 24:14
I propovedace se ovo jevandjelje po celom svetu za svedocanstvo svim narodima i tada ce doci kraj.
Mi zivimo u tom vremenu.Svim ljudima zelimo sve najbolje.,i svako odlucuje za sebe.
Da li ste mislili vi ili neko drugi da ce Armagedon,Bozji dan ili velika nevolja doci na neki drugi nacin???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
O danu tome i casu niko ne zna sem Jehove Boga,ne zna cak ni sam sin Isus Hrist.
 
Natrag
Top