Jehovini svedoci!

Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
93.g.juli mjesec imamo zestok napad jedva izdrzavamo da ne probiju liniju fali nam ljudi da pokrijem rovove a nemamo ih ako prodju sve je poklano jer nama iza ledja su djeca i zene!kad do mene dotrcava jedan vojnik i kaze da imamo jednog covjeka u obliznjoj kuci ali on nece na liniju i nece da uzme oruzje u ruke!!!Otrcim do te kuce pitam ga sta je sa tobom a on meni odgovara ja sam Jehovin svjedok(subotar) reko ja njemu nema veze sta si trebas nam a on meni kaze da to njega ne zanima!:butcher:

Pogrešio si vojniče! Jehovin Svedok i subotar su 2 različite religije.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dogme donete na Vaseljenskim saborima sluze da se ne predje granica izmedju istine i zablude.Pravoslavni hriscani svoje duse lece u crkvama,pricescivanjem. Nas iscelitelj je Gospod.Verujemo u Sveto Trojstvo Oca ,Sina i Svetog Duha. Katolici veri pristupaju intelektualno ,emotivno.Istocnjacko ucenje vere ,ima ih vise ,negira obozenje.Sto se tice JS,oni su totalno zabludele duse,bez pravog saznanja o Bogu.Odbacivanje Krsta,Svetog Trojstva kao zajednice...i jos mnogo toga. Zamislite samo primer odbacivanja transfuzije kada je neophodna da bi se spasao zivot?

Sve to što si izneo imalo bi smisla kad bi naveo biblijske stavke koji to i podržavaju, ovako samo su priče koje lepo zvuče.

:hi2:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
pogledajte samo jedno njihovo pravilo koje koriste i clanovi sekte "crna ruza"

ustvari evo vam sva njihova pravila....da se najezis...

- Ne dajte mišljenja i savjete ako niste prethodno upitani.
- Ne govorite drugima o svojim problemima ako niste sigurni da ih oni žele čuti.
- Kada ste u tuđem brlogu, poštujte domaćina ili nemojte ići tamo.
- Ako vas gost u vašem brlogu ometa, odnosite se prema njemu okrutno i bez milosti.
- Nemojte se pokušati seksualno nametnuti ako prethodno niste dobili signal za parenje.
- Ne uzimajte ono što nije vaše, osim ako je to teret za drugu osobu koja se toga očajnički želi riješiti.
- Priznajte moć magije ako ste je uspješno upotrijebili da biste ostvarili svoje želje. Ako poreknete moć magije nakon njezina uspješna prizivanja, izgubit ćete sve što ste njome stekli.
- Ne prigovarajte ničemu što ne morate osobno podnositi.
- Ne činite zlo maloj djeci.
- Ne ubijajte neljudske životinje, osim ako ste napadnuti ili za hranu.
- Kad hodate otvorenim prostorom, ne smetajte nikome. Ako netko vama smeta, zamolite ih da prestanu. Ako ne prestanu, uništite ih.

ali zadnje je....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Bilo bi lijepo da navedeš referencu za ovaj prthodni tekst. Odakle je to? Šta je to? Ovako izgleda da je to tvoj tekst, odnosno da je to izmešljeno.
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
535
pogledajte samo jedno njihovo pravilo koje koriste i clanovi sekte "crna ruza"

ustvari evo vam sva njihova pravila....da se najezis...

- Ne dajte mišljenja i savjete ako niste prethodno upitani.
- Ne govorite drugima o svojim problemima ako niste sigurni da ih oni žele čuti.
- Kada ste u tuđem brlogu, poštujte domaćina ili nemojte ići tamo.
- Ako vas gost u vašem brlogu ometa, odnosite se prema njemu okrutno i bez milosti.
- Nemojte se pokušati seksualno nametnuti ako prethodno niste dobili signal za parenje.
- Ne uzimajte ono što nije vaše, osim ako je to teret za drugu osobu koja se toga očajnički želi riješiti.
- Priznajte moć magije ako ste je uspješno upotrijebili da biste ostvarili svoje želje. Ako poreknete moć magije nakon njezina uspješna prizivanja, izgubit ćete sve što ste njome stekli.
- Ne prigovarajte ničemu što ne morate osobno podnositi.
- Ne činite zlo maloj djeci.
- Ne ubijajte neljudske životinje, osim ako ste napadnuti ili za hranu.
- Kad hodate otvorenim prostorom, ne smetajte nikome. Ako netko vama smeta, zamolite ih da prestanu. Ako ne prestanu, uništite ih.

ali zadnje je....

Prijatelju ti si debelo zalutao. Crna ruža je satanistička organizacija, ovo je tema o Jehovinim Svedocima, Hrišćanima!
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Pogrešio si vojniče! Jehovin Svedok i subotar su 2 različite religije.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Sve to što si izneo imalo bi smisla kad bi naveo biblijske stavke koji to i podržavaju, ovako samo su priče koje lepo zvuče.

:hi2:


Nisam ja pogrijesio vec on pokoj mu dusi;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Šta bi rekli starci na ovo?


Dobro si ovo uradio, jos da ovi moji iz firme prihvate to bi bilo super!:yea:
bavi se dizajniranjem dobro ti ide!

Salu na stranu! Sta reci za sektu kao sto je ova vec da su pali pod uticaj demona!
Evo i dokaza:
1.Sto se to neko od jehova ne posveti da mu mosti ne trule
2.Da li je vas jahve ikad ikog izlijecio
3.Da li je nekom svesteniku jehovi sisao plameni oganj kao u Hristovom grobu

Da su oni prava vjera moraju imati dokaze a oni prodaju maglu labilnim licnostima pa u njih povjeruju!

Mi vjerujuci smo u ovom podforumu iznijeli hiljadu dokaza i cuda da je prava vjera Pravoslavna a neka oni navedu meni jedan da je njihova!

Kad vas jehova bude iscjeljivao narod kao sto radi sv.Vasilije Ostroski onda se moze te nazvati vjerom a do tada ste sekta demonizovana i tako i ostaje!Kupi te knjigu cuda sv.Vasilija Ostroskog pa vidi te sta je vjera i koga je sve izlijecio:gubavi se ciste,nijemi progovore,slijepi progledaju,ne pokretni prohodaju!!!Eto vam dokaza a vi i vas jahve i dalje sluzi te sotoni i slugama njegovijem!!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top