IVAN 20,28 – BOG MOJ - KOME je Toma TO reko?

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Da, lijenčino, čitaj . Pojma nemaš što u Svetom pismu piše. Ali zato proučavaš kuran i "duh proroštva".

Dete, slušaj lekcije starijih:

"Ti si zaista Otac naš, ako i ne zna Avram za nas, i Izrailj nas ne poznaje; Ti si, Gospode, Otac naš, ime Ti je, otkako je veka, Izbavitelj naš.", Isaija 63,16

"sada, Gospode, Ti si naš Otac; mi smo kao, a Ti si naš lončar, i svi smo delo ruku Tvojih.", Isaija 64,8

I gde je tu Isus nešto novo otkrio ako je Boga nazvao Ocem?


Sotono jedna, to nisam ja izmislio, nego samo Isusa citirao.

Dete, nauči da se ponašaš. Evo ti gore Isaija. Znači moraš još učiti.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
A sada...mani se ovoga..ovo ti ne ide baš...

Nego de nam svima na forumu reci i meni pokaži da nisam upravu:

GDE SE U PISMU BOG RAĐA?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
A sada...mani se ovoga..ovo ti ne ide baš...

A što tebi ide, auuuuuuuuu?!? Vidi kako ti ide:

Kako Bog nema imena?

Gdje piše da Bog nema ime?

Ovo tvoje da Bog nema ime je suprotno zdravom razumu, suprotno Bibliji i suprotno naučavanju Kristove Crkve.

Nema ime. Zato što se ne može podvesti pod jedan pojam.

Ima Bog ime. Evo dokaza da Bog ima ime:

Iv 17,5-6: A sada ti, Oče, proslavi mene kod sebe onom slavom koju imadoh kod tebe prije negoli je svijeta bilo. Objavio sam ime tvoje ljudima koje si mi dao od svijeta.

Dakle, Bog nas kršćana ipak ima ime. I samo je jedan.

P.S. Auuuuu, što ti ide.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Dete, slušaj lekcije starijih:

"Ti si zaista Otac naš, ako i ne zna Avram za nas, i Izrailj nas ne poznaje; Ti si, Gospode, Otac naš, ime Ti je, otkako je veka, Izbavitelj naš.", Isaija 63,16

"sada, Gospode, Ti si naš Otac; mi smo kao, a Ti si naš lončar, i svi smo delo ruku Tvojih.", Isaija 64,8

I gde je tu Isus nešto novo otkrio ako je Boga nazvao Ocem?

Čitaj lijenčino, čitaj. Spali kuran i "duh proroštva", Bibliju u šake, na koljena i čitaj.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa on sam ima oci da vidi sta se ovde pise, i ako nesto nije onako kako mu se pripisuje, njegova stvar je da li ce na to odgovoriti.
Po svemu sudeci ti ne razumes o cemu on pise, pa zato i izvrces njegove izjave.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
lK 2,10-11: Ne bojte se! Evo javljam vam blagovijest, veliku radost za sav narod! Danas vam se u gradu Davidovu rodio Spasitelj - Krist, Gospodin.

Lijenčino, Bibliju u šake, na koljena i čitaj. Nauči nešto i sam.


Pre toga znači nije postojao. Pa lepo...ti sad Boga predstavi kao nekog ko se rodio kao čovek.

Šta kaže Bog u Pismu da li se On može roditi? Ili je večan? Ako je večan po tebi se rodio pre 2000 godina?

Nešto ti računica loša

Dakle, ovo je rođenje u vremenu. Shavataš li ti to? Mi ovde govorimo o tvom simvolu vere koji govori o rođenju u večnosti...šta ću sa ovim detetom? Dokle moram da čitam ove detinjarije i neozbiljnosti u pristupu?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top