Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Znaj te braco Hriscani da je kreator islama "VATIKAN" evo argumenta:

[video=metacafe;2091161/did_the_vatican_create_islam_pt_1_3/]http://www.metacafe.com/watch/2091161/did_the_vatican_create_islam_pt_1_3/[/video]

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Znaj te braco Hriscani da je kreator islama "VATIKAN" evo argumenta:

[video=metacafe;2091161/did_the_vatican_create_islam_pt_1_3/]http://www.metacafe.com/watch/2091161/did_the_vatican_create_islam_pt_1_3/[/video]

Pozdrav od Gere.

hahahahahhahaha pa oni su ti ubili isusa pa kasnije napravili tvoju religiju hriscanstvo
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Геро, за тебе:

16. А сврх свега узмите штит вере о који ћете моћи погасити све распаљене стреле нечастивог; (Ефесцима 6)

8. Будите трезни и пазите, јер супарник ваш, ђаво, као лав ричући ходи и тражи кога да прождере. 9. Браните се од њега тврђом у вери, знајући да се таква страдања догађају вашој браћи по свету. (1.Петрова 5)

1. Али ово знај да ће у последње дане настати времена тешка. 2. Јер ће људи постати саможиви, среброљупци, хвалише, поносити, хулници, непокорни родитељима, неблагодарни, неправедни, нељубавни, 3. Непримирљиви, опадачи, неуздржници, бесни, недоброљубиви, 4. Издајници, нагли, надувени, који више маре за сласти него за Бога,

5. Који имају обличје побожности, а силе су се њене одрекли. И ових се клони. (2.Тимотију 3)
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Istinito lice "ISLAMA" POGLEDAJTE EBAVEZNO TO JE STRASNO!!!!

[video]http://www.youtube.com/user/truthonlytube?feature=results_main[/video]

POZDRAV OD GERE.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Pa koja je onda prava Crkva odnosno Bog, ako misliš ovako?
Hvala
prava crkva si ti i ono sto je u tvom srcu, secam se jedne starije zene ispricala mi je jednu pricu vezanu za to ovako ide: dolazi covek u crkvu i krenu da udje u crkvu ali vrata behu zakljucana, okrenu se oko sebe da vidi ima li koga da otkljuca vrata, nije bilo nikoga okolo, odjednom cuje boziji glas koji mu kaze: koga trazis unutra? ako trazis mene ja nisam tamo ja sam u tebi u tvom srcu.

veoma zanimljiva prica i poucna

sto se tice boga, bog je isti za sve nas
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
prava crkva si ti i ono sto je u tvom srcu, secam se jedne starije zene ispricala mi je jednu pricu vezanu za to ovako ide: dolazi covek u crkvu i krenu da udje u crkvu ali vrata behu zakljucana, okrenu se oko sebe da vidi ima li koga da otkljuca vrata, nije bilo nikoga okolo, odjednom cuje boziji glas koji mu kaze: koga trazis unutra? ako trazis mene ja nisam tamo ja sam u tebi u tvom srcu.

veoma zanimljiva prica i poucna

sto se tice boga, bog je isti za sve nas

E najzad da se i ja i ti u necemu slozimo,crkva je hram bozji u srcu coveka,to je i Isus objasnjavao pisaru u hramu u jerusalimu,rece mu;Srusite ovaj hram i ja cu ga za tri dana sagraditi ali ga pisar ne razumese.

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
E najzad da se i ja i ti u necemu slozimo,crkva je hram bozji u srcu coveka,to je i Isus objasnjavao pisaru u hramu u jerusalimu,rece mu;Srusite ovaj hram i ja cu ga za tri dana sagraditi ali ga pisar ne razumese.

Pozdrav od Gere.

sad sam dobar zato sto se slazem sa tobom? a kad se ne slazem onda nisam, ne mozes tako da gledas, ti treba da me prihvatis ovakvog kakav sam a ne samo kad se slazemo, prihvati dobro sa losim zajedno zato sto niko nije savrsen pa nisi ni ti
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
sad sam dobar zato sto se slazem sa tobom? a kad se ne slazem onda nisam, ne mozes tako da gledas, ti treba da me prihvatis ovakvog kakav sam a ne samo kad se slazemo, prihvati dobro sa losim zajedno zato sto niko nije savrsen pa nisi ni ti

Na ovoj temi nemam razloga da kritikujem tvoje postove jer si napisao istinu,zato se i slazem s tobom vidis da moze!!!

Ne slazes se ti samnom jer si ti postavio post! a ja se slazem s tobom,jer si rekao istinu.Bog je u svima nama,a naveo si i dobru pricu,prica je na mestu.

Tacno kazes niko nije savrsen pa nisam ni ja,ni ti,zato i koristim bibliju da me niko ne moze praviti ludim.

Ako zelis da te prihvatim takvog kakav si u redu,ali moraces i ti mene da prihvatis takvog kakav sam.

Nema vise svadje OK???

Pozdrav od Gere.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Na ovoj temi nemam razloga da kritikujem tvoje postove jer si napisao istinu,zato se i slazem s tobom vidis da moze!!!

Ne slazes se ti samnom jer si ti postavio post! a ja se slazem s tobom,jer si rekao istinu.Bog je u svima nama,a naveo si i dobru pricu,prica je na mestu.

Tacno kazes niko nije savrsen pa nisam ni ja,ni ti,zato i koristim bibliju da me niko ne moze praviti ludim.

Ako zelis da te prihvatim takvog kakav si u redu,ali moraces i ti mene da prihvatis takvog kakav sam.

Nema vise svadje OK???

Pozdrav od Gere.
ok nema svadje, ja sam vas sve prihvatio onakvi kakvi jeste, samo sam trazio od vas isto a to sam dobio samo od Laodikeja a vi ste me kritikovali, ja vas sve gledam da smo na istoj strani na strani boga i dobrote samo sto su nam putevi drugaciji, u odbrani sebe umem ja da preteram i smatram da sam preterao sa nekim postovima, ja to vidim sam ne treba niko da mi kaze ali i ti si isto preterao u nekim tvojim, ali nema veze sta je bilo bilo je
 
Natrag
Top