Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
hai muistule poponarule te astept sa comentesi am bag pula an tine de muist care esti
ne nije google prevod vec pricam vise jezika a gramatiku maqlo lose
ja sve sto pisem ovde je tacno i nikad nelazem a ne ko pojedini samo podjebavate narod sa nekim linkova i forsirate reklamu dabiste zaradili novac moi player je free i cak kao autor tog programa nadjete sve moje podatke imam svo pravo da ubacim linkove sa neta koje su dostupne na bilo koim forumovima i saitovima u mom sistemu a onai koi to strimuje odgovara za autorska prava cak i za to sto je objavljeno free

asta esta cine are problema cu mine pote ma contacta la malul meu sau la abuse

la multi ani su multa sanatate an anul 2011 dela mine
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
hahahah pa odakle ce mi biti bn sat ako ne sa satelita ?????????????? mislim bas si proooo.... a jesi ikad cuo za sobvstveni stream nekog kanala ????? da napravis ????????
O tome ja pričam nemaš ti ništa sa ova dva operatera nego imaš na serveru vlc
de posluušaj malo da se opustiš dok radiš,i koja vajda od toga čim ti se par ljudi nakači šteka do bola.Digni stream vamo
najsigurnije je još u flashu pa se nemože gledat preko playera pa ljudi moraju baš na sajt doći,ps.ko jaši nek plati:lol:Ništa nemre đabe!
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
O tome ja pričam nemaš ti ništa sa ova dva operatera nego imaš na serveru vlc
de posluušaj malo da se opustiš dok radiš

pa ko je reko nesta da ja imam sa net tv plusom ili ip d1 nesta ????????????????? ja pravim svoj stream i saljem drugovima da gledaju...
tako da nemislim se svadjati ovde vise ode sa foruma necu se vise ni vracati... uzivajte.... i stretna vam nova godina... i nadam se da
nisam nikoga uvredio ili ismijavo se iz njega.. ja sam samo hteo da pomognem i da kazem da postoji mogucnost gledanja skoro svih kanal.
ako treba ko shemu za stream kanala nek mi se javi na pm... i pomci cu mu rade volje.... samo je potrebna brzina minimum 2000 kb/s
i jos jednom sretna nova godina svima....
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Čisto me zaboli al otkud BN music i sat uopće u ponudi ova dva operatera?Što znači da imaju CS i hebu vas u mali mozak...Pustite kureta nek se k...i ja da plaćam 7eura cs imo bi sve kanale:lol: pa bi ih lagano pustio kroz vlc:lol:

Bravo parabolo, bas sam to 'teo da kazem, ovde se ljudi sto nikako ne spavaju izivljavaju nad ljudima, oni ne znaju (mada znaju)
da su ovakvi forumi da se nadje i gleda dzabe a ne da se plati (za tu opciju svi znaju),
i sad' ovo je moje misljenje da svi koji dolaze na ovaj forum najmanje 85% rade za NetTv ili kako ga sad' zovu IP D1.
Neka ih i neka gledaju sami i neka se 'fale ovde da imaju sta da gledaju.
Sta da kazem.......SRANJE KROZ GUSTO GRANJE

grb.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
338
moz-screenshot-3.png
a ja zelim samo jedno
da ZVEZDA bude SAMPION!!!!


SVIM DELIJAMA SRECNU NOVU GODINU ZELI ZONTADELIJA IZ NISHA!!!
:D
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
O tome ja pričam nemaš ti ništa sa ova dva operatera nego imaš na serveru vlc
de posluušaj malo da se opustiš dok radiš,i koja vajda od toga čim ti se par ljudi nakači šteka do bola.Digni stream vamo najsigurnije je još u flashu pa se nemože gledat preko playera pa ljudi moraju baš na sajt doći,ps.ko jaši nek plati:lol:Ništa nemre đabe!

znam da si uvek bio uz mene sto pise cika kure je tacno sve ima samo ja nedam nikome dok ne zacepim rupice a pojedini sa foruma vec imaju u koje imam poverenje i znam 10000% da su samo serferi a ne saradnici
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
moz-screenshot-3.png
a ja zelim samo jedno
da ZVEZDA bude SAMPION!!!!


SVIM DELIJAMA SRECNU NOVU GODINU ZELI ZONTADELIJA IZ NISHA!!!
:D
hvala zontadelija !!!!

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ljudi ako neko ima listu, proxy, ili bilo sta sad domacim kanalima neka mi posalje na pm, bio bih mu zahvalan.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top