Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Kome bre treba da gleda u nesto neka gleda ovo, je6es Pink
(koji je zbrao pola Srbije da se djuskaju za Novu Godinu, uvek isto) :)
i sve druge TV mreze iz bivse YU

Kod:
http://cdn.livestream.com/grid/LSPlayer.swf?channel=zvezdatv

cestitka.jpg



crvena-zvezda.gif
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
119
lako je podjebavat one prave koje znaju zato se ja izvinjavam svima onima postenimas koi ne radu za neke kuce linkove sam dao samo prijateljima i nekima sa ovog foruma u koima imam poverenja inace sve radi 10000% nema prevare svi koi navale na mene i moi player su samo ljubomorni ili ipak saradnici nekih ............... imajuci u vidu da svaki saradnik ima proviziju po prodaji kljuceva
i posle nekoliko prodaja cak i mogucnost sobstvenog generatora za besplatne kljuceve
Vidi alex plejer je dobar i ja ga koristim od početka,ali da objasnim ono što sam napisao u prethodnom postu.Svi mi znamo ( bar većina ) da ovima sa nettv ne trebaju špijuni da bi nešto iskljucili.Imaju oni dobru zaštitu, od toga žive.Oni jednostavno mali puste da se ribice upecaju pa zatvore.Evo sad su zatvorili i kanale koji su stalno bili otvoreni trend,jesenjin,jata itd.Tako da braćo ovde samo mlatimo praznu slamu.
A ti cikakure nadam se da se nisi naljutio,.ništa zlonamerno s moje strane
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Vidi alex plejer je dobar i ja ga koristim od početka,ali da objasnim ono što sam napisao u prethodnom postu.Svi mi znamo ( bar većina ) da ovima sa nettv ne trebaju špijuni da bi nešto iskljucili.Imaju oni dobru zaštitu, od toga žive.Oni jednostavno mali puste da se ribice upecaju pa zatvore.Evo sad su zatvorili i kanale koji su stalno bili otvoreni trend,jesenjin,jata itd.Tako da braćo ovde samo mlatimo praznu slamu.
A ti cikakure nadam se da se nisi naljutio,.ništa zlonamerno s moje strane
Pozdrav

prevara pravara zastite su standarde koi svaki admin koi barata sa Unix serverima zna ali zamisli sad neko gleda preko neki proxy paga ovde objavi onai admin ukuca tai ip u blak list i gotovo sense neradi vise ako me razumes a veruimi ima ih punkurac
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Vidi alex plejer je dobar i ja ga koristim od početka,ali da objasnim ono što sam napisao u prethodnom postu.Svi mi znamo ( bar većina ) da ovima sa nettv ne trebaju špijuni da bi nešto iskljucili.Imaju oni dobru zaštitu, od toga žive.Oni jednostavno mali puste da se ribice upecaju pa zatvore.Evo sad su zatvorili i kanale koji su stalno bili otvoreni trend,jesenjin,jata itd.Tako da braćo ovde samo mlatimo praznu slamu.
A ti cikakure nadam se da se nisi naljutio,.ništa zlonamerno s moje strane
Pozdrav
hehe neljutim se ja nis... al ti kanali koje si nabrojo su svi freee kanali... tako da ne zavisi od net tv plusa za to dali su ugasili ili ne.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
338
ma zajebite prepucavanja!!
docek nove godine je bre!!
nego dajte listu za veceras, pa nek puknu dusmani!!!


ZVEZDA MI JE SVE !!! :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
SRETNA NOVA 2011, pozdrav iz Republike Srpske!!!!
992_1611.jpg

forum
forum

forum
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top