Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
barvoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
secamose nettv plusa sa ono kljuc obrisanelje itd... cim ste se pohvalili ukinuli ovai forum pun njihovih saradnika kao i dosta drugih forunma
pa dar treba da bude neko toliko glup da cim objavi Proxy za D1 posle nekoliko minuta vec neradi dobro a zatim posle 24h cak i pogasen ahahaha
neki balavci brbljaju sve i svasta ovde a nemaju poima sa zivotom i samo izazivaju vas i i pravu namerno problema i pisu gluposti da nebise znalo sta se moze i sta ne meni radu svi kanali mogu svako doba da stavm sliku od bilo kog kanala
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
195
Do sada je na ovom forumu bilo ljudi koji kad su imali neki novi stream podelili sa ostalima na forumu.Međutim sada se većina samo hvali kako gleda i pokazujuci slike kanala izazivaju druge.Bravo braćo gledaj te i dalje , ali nemojte ako ne zelite da podelite stream da se podsmevate.
Hvala
pozdrav
evo vidim da si majstor aj ja cu ti poslati linkove od balkanijum tv a ti napravi pa da ljudi gledaju
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
secamose nettv plusa sa ono kljuc obrisanelje itd... cim ste se pohvalili ukinuli ovai forum pun njihovih saradnika kao i dosta drugih forunma
pa dar treba da bude neko toliko glup da cim objavi Proxy za D1 posle nekoliko minuta vec neradi dobro a zatim posle 24h cak i pogasen ahahaha
neki balavci brbljaju sve i svasta ovde a nemaju poima sa zivotom i samo izazivaju vas i i pravu namerno problema i pisu gluposti da nebise znalo sta se moze i sta ne meni radu svi kanali mogu svako doba da stavm sliku od bilo kog kanala

Opet jedes Govna ovde,kare se fuce bre ?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
pa daj ako nisu za javnost ti nam posalji na PM he he pozdrav

a kako da znam da nisi ti spijun neki?? ili da neces slati dalje stream ??? evo i bn sat...

bn2.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2010
Poruka
67
Moje iskustvo sa ovim forumom je da sve sto se stavi javno, svaki steam i proxy, bilo sta za pola sata bude ukinuto, zato jos jednom nista javno ne stavljajte na forum....
Apsolutno, ne samo na ovom forumu nego na svima.. Nista javno, jedino tako moze biti u korist nama svima :)
Btw, svima sretna nova 2011. godina, sve naj ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
lako je podjebavat one prave koje znaju zato se ja izvinjavam svima onima postenimas koi ne radu za neke kuce linkove sam dao samo prijateljima i nekima sa ovog foruma u koima imam poverenja inace sve radi 10000% nema prevare svi koi navale na mene i moi player su samo ljubomorni ili ipak saradnici nekih ............... imajuci u vidu da svaki saradnik ima proviziju po prodaji kljuceva
i posle nekoliko prodaja cak i mogucnost sobstvenog generatora za besplatne kljuceve
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.149
Čisto me zaboli al otkud BN music i sat uopće u ponudi ova dva operatera?Što znači da imaju CS i hebu vas u mali mozak...Pustite kureta nek se k...i ja da plaćam 7eura cs imo bi sve kanale:lol: pa bi ih lagano pustio kroz vlc:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Opet jedes Govna ovde,kare se fuce bre ?

pakost sugi tu pula cata si to fut pe mata maimunule care esta problema ta

asta esta unul din maimuni care sunt la .... si care nu doreste sa fie publikate linkuri free an forum

vesi ca am pula mare si de mata muistule daca sunt sarb dar stiu forte bine romaneste si germana nadam se dasime razumeo vlasko govno da ne mislim da neznam tvoi jezik
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
38
quote_icon.png
Prvobitno napisao cikakure123 a kako da znam da nisi ti spijun neki?? ili da neces slati dalje stream ??? evo i bn sat...

ote mi rijeci sa tastature :)
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Čisto me zaboli al otkud BN music i sat uopće u ponudi ova dva operatera?Što znači da imaju CS i hebu vas u mali mozak...Pustite kureta nek se k...i ja da plaćam 7eura cs imo bi sve kanale:lol: pa bi ih lagano pustio kroz vlc:lol:

hahahah pa odakle ce mi biti bn sat ako ne sa satelita ?????????????? mislim bas si proooo.... a jesi ikad cuo za sobvstveni stream nekog kanala ????? da napravis ????????
 
Natrag
Top