Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
119
kako nema evo ja sad music gledam :))) tako da netreba lazne iformacije siriti okolo ;)

bn.jpg

Do sada je na ovom forumu bilo ljudi koji kad su imali neki novi stream podelili sa ostalima na forumu.Međutim sada se većina samo hvali kako gleda i pokazujuci slike kanala izazivaju druge.Bravo braćo gledaj te i dalje , ali nemojte ako ne zelite da podelite stream da se podsmevate.
Hvala
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
niko se se posmejava vec jebemo spiune u zdrav mozak nadamse dasamse dobrop razjasnijo a vi spiuni provalite sistem i ukinite cika kure samo napred mi znamo staje i kakoje a verujem da i shota zna ................ pozdrav svima
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
Do sada je na ovom forumu bilo ljudi koji kad su imali neki novi stream podelili sa ostalima na forumu.Međutim sada se većina samo hvali kako gleda i pokazujuci slike kanala izazivaju druge.Bravo braćo gledaj te i dalje , ali nemojte ako ne zelite da podelite stream da se podsmevate.
Hvala
pozdrav
vidi ti sto pricas braco.... kad god smo nesta izbacili neki stream vani... prosirilo se okolo ko virus i 1 satu svi su imali po celom svetu... a u
2 satu je vec bilo sve blokirano.... ja nisam to gore piso da se hvalim... nego samo kazem da je moguce pratiti... samo se treba malo potruditi.. a ne sve cekati na gotovo!!! ja sam sliku stavio zato da se vidi da je moguce pratiti.... a streamovi nisu jos za javnosot
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
vidi ti sto pricas braco.... kad god smo nesta izbacili neki stream vani... prosirilo se okolo ko virus i 1 satu svi su imali po celom svetu... a u
2 satu je vec bilo sve blokirano.... ja nisam to gore piso da se hvalim... nego samo kazem da je moguce pratiti... samo se treba malo potruditi.. a ne sve cekati na gotovo!!! ja sam sliku stavio zato da se vidi da je moguce pratiti.... a streamovi nisu jos za javnosot
barvoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
38
Moje iskustvo sa ovim forumom je da sve sto se stavi javno, svaki steam i proxy, bilo sta za pola sata bude ukinuto, zato jos jednom nista javno ne stavljajte na forum....
 
Natrag
Top