Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Lepo od tebe Sota,trazio netrazio niko nista ne dalje
mozes ti traziti koliko hoces...ali nismo mi ovce koje sluze tebi na sakupljanju listi...
dobio si listu koja radi u vlc jos uvjek...cak i sa onim kanalima koje si trazio..rialiti i zadruga....
jlP5YK1.png


nije ti to u redu........
 
Učlanjen(a)
26.05.2012
Poruka
29
Pozdrav,

Dobio sam jucer listu koja je odlicno radila do prije nekih sat-dva. Sada stalno pise "stream error" "cannot connect" i ni jedan kanal ne radi. Jel to neki privremeni problem ili mi treba nova lista (bila je sportska)?

Hvala puno.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Pozdrav,

Dobio sam jucer listu koja je odlicno radila do prije nekih sat-dva. Sada stalno pise "stream error" "cannot connect" i ni jedan kanal ne radi. Jel to neki privremeni problem ili mi treba nova lista (bila je sportska)?

Hvala puno.
Moguce da si dobio sa jednom konekcijom, to ti znaci kad vlasnik liste koristi ti ne mozes i obrnuto.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
mozes ti traziti koliko hoces...ali nismo mi ovce koje sluze tebi na sakupljanju listi...
dobio si listu koja radi u vlc jos uvjek...cak i sa onim kanalima koje si trazio..rialiti i zadruga....
jlP5YK1.png


nije ti to u redu........
Pa ta mrkakap je ovde dobio neznam ni ja koliko listi. Pored toga je i na drugim forumima isto. Trazi non stop...Nemam nista protiv coveka, al malo mi je sumljivo. Da li daje ili mozda cak i prodaje, nemam pojma.
Al znam za jednog clana, koji je ovde zicao listu. Poslao sam mu jih par. Kao nijedna nije radila. Probam ja kod sebe, rade. Ok, posaljem listu iz jednog naseg flussonica, koja je stabilna. Rekao je hvala, nemam sta. I da, radila mu...
Kasnije na nekim telegram kanalima naletim na njega, kako daje skenirane liste javno. Znaci da zna. Kasnije, posto me dodao na fb ja vidim, da cak i nudi liste za pare...Cool, zar ne? :)
Decko ima ime Zoran, pa ako netko jos daje liste....razmislite.
 
Natrag
Top