Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.486
@mare2405
Nisi ti u pitanju neko drugi..mogu da ti dokazem da nisi ti... ne prozivam nikog samo kazem da bi trebali provjerit malo liste... ima lista koje sam slao i provjeravao dal rade... onomad kad sam ih poslao doticnima Nova Sport nije bila u listi sad jeste... naravno ne u svim listama jer sam slao liste raznih servera itd..... nema tu nista loseg sto sam napisao jer desavalo se cesto ljudi kazu lista im ne radi... ja provjerim skinem listu i doticnima slikovito pokazem da im liste rade.... ujedno da dodam prije nego posaljem listu bilo kome istu skinem i probam dal radi i ako radi tek tad posaljem.... desava se mac validan skinem listu lista ne radi odem na panel stvarno u/p nije validan.... mislim da je to od moje strane ljep Gest....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
@mare2405
Nisi ti u pitanju neko drugi..mogu da ti dokazem da nisi ti... ne prozivam nikog samo kazem da bi trebali provjerit malo liste... ima lista koje sam slao i provjeravao dal rade... onomad kad sam ih poslao doticnima Nova Sport nije bila u listi sad jeste... naravno ne u svim listama jer sam slao liste raznih servera itd..... nema tu nista loseg sto sam napisao jer desavalo se cesto ljudi kazu lista im ne radi... ja provjerim skinem listu i doticnima slikovito pokazem da im liste rade.... ujedno da dodam prije nego posaljem listu bilo kome istu skinem i probam dal radi i ako radi tek tad posaljem.... desava se mac validan skinem listu lista ne radi odem na panel stvarno u/p nije validan.... mislim da je to od moje strane ljep Gest....

Pozdrav
prvo sam pomislio na sebe pa sam malo citao i vidim nisam ja izvinjavam se pozzzz
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Tebi i ostalim kolegama(necu nabrajati jer cu nekog zaboraviti).
Veliko hvala!!!!
Neko drugi bi naplacivao bar neku kintu,a vi ne trazite nista za uzvrat.
Vama svaka čast na ovakvom gestu i kapa dole!
Ako se iko od Vas dodje u Pančevo i bude imao vremena vrlo rado cu da ga ugostim.
Hvala Vam svima i zelim vam sve najbolje u Novoj godini!


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
07.02.2018
Poruka
16
pozdrav........eto i mene posle duzeg vremena,razlog...nije za pricu.....citam gore sta pise admin,zanimljivo...pa sad ako ima neka dobra nasa lista sto bi rekli ljudi malo poduga...bio bi zahvalan,ako nema,opet lepo...ziveli i svako dobro
 
Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruka
147
Pozz. Jel moze samo PICKBOX 1,2,3 kanale ujedno zelim da sviima da cestitam praznike puno zdravlja srece i sve zelje da vam se ostvare.
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
56
jbg boki opet ja crkla ona lista što si mi poslao a bila je dobra mislim lepe kanale imala....
tj nije crkla nego istekao period vazenja
 
Natrag
Top