Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
41
Ako neko ima da ustupi listu sa prevashodno NHL prenosima (skandinavski Viasat, Arena, NHL TV...), posebno sam zahvalan!
P.S. #1 Nik'e vajde od (pre)prodavaca; uređaja svakakvih je u ponudi sve više, a valjanih servisa sve manje.
P.S. #2 Ako je neko za razmenu IPTV za sat-CS - na raspolaganju sam.
P.S. #3 Da li se posredstvom IPTV ovi NHL (i NFL npr.) prenosi ikako emituju sa 5.1 zvukom, kako ih izvorno emituju NHL TV i prenose skandinavske sat-TV?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako neko ima da ustupi listu sa prevashodno NHL prenosima (skandinavski Viasat, Arena, NHL TV...), posebno sam zahvalan!
P.S. #1 Nik'e vajde od (pre)prodavaca; uređaja svakakvih je u ponudi sve više, a valjanih servisa sve manje.
P.S. #2 Ako je neko za razmenu IPTV za sat-CS - na raspolaganju sam.
P.S. #3 Da li se posredstvom IPTV ovi NHL (i NFL npr.) prenosi ikako emituju sa 5.1 zvukom, kako ih izvorno emituju NHL TV i prenose skandinavske sat-TV?
poslato.....

pitanja postavi u drugoj temi i dobices od nekoga zasigurno odgovor na ista ....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
16
Skoro mesec dana pratim forume u potrazi za nekim mac-ovima, http-ima , scenerima ...trenutno koristim stb emu i pokusavam da se snadjem , sa manje ili vise uspeha -kotrlja se. Ovo sto sada pisem ,radim da bih pohvalio Vas forum,pre svega imate krajnje ljudski odnos ili drugarski. Svaka Vam gospodo cast .Dosta od mene za prvi post na ovom forumu i veliki pozdrav
 
Učlanjen(a)
25.09.2019
Poruka
15
Moze li jedna stabilna lista sa sport kanalima? Hvala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.08.2013
Poruka
831
Pozdrav, može li jedna lista sa exyu kanalima?
Nemam 15 postova ali zato dugo pratim ovaj forum i najbolji ste unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.01.2017
Poruka
14
Pozdrav,dal neko zna dal je ovaj server aktivan ( http://iptvbandit.no-ip.ca:8000 ) ,ili je nešto mijenjao.
hvala.
 
Natrag
Top