Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Ako ne trazim previse jel moze koja stabilna lista sa Tajlandskim i Kineskim kanalima? Za VLC. Nije za mene naravno vec za dragu osobu sa Tajlanda, a njena majka je kineskinja... Ako ne moze da se nadje nema veze. Hvala puno :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja bih vas stvarno zamolio da mi ne trazite liste,mac adrese na privatnim porukama....svelo se na to da kada dodjem na forum nemogu stici samo poruke da pregledam ,po 20-30 ih je....ne radi se o tome da li cu dati ili necu vec o tome da nemogu fizicki stici da ispregledam sve poruke....kada zatrazite ovde u temi svakako ce vam izaci u susret ja ili neko iz stafa...

HVALA!!!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako ne trazim previse jel moze koja stabilna lista sa Tajlandskim i Kineskim kanalima? Za VLC. Nije za mene naravno vec za dragu osobu sa Tajlanda, a njena majka je kineskinja... Ako ne moze da se nadje nema veze. Hvala puno :)
imam ja to ,negde video,ali ko u sumi da nadje granu.....ako naidjem poslacu a moze neko biti od pomoci da da samo adresu panela gde ih ima a ja cu se postarati za ostalo......
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
@boki71 ako je velika gnjavaza onda nema veze. Da znam panel rekao bih ali pojma nemam. Hvala svejedno na ljubaznosti!
 
Natrag
Top