Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
15
Kupiš listu pa če radit. Ta ista radio onom tko je kupio. Jednostavno.

A ako hočeš komplicirano. Treba znati koju listu si ukrao.
Eh čuj.... ukrao. Toliko ljudi skeniraju i toliko lista objavljuju da se danima možeš baviti tim listama. Preprodavci lista... Ništa to nije legalno. A ja ukrao.... ispao najgori....
Pa naravno da niko nije platio pa postavio svoju da podeli. Sve su to profi kradje.
A ja sam probao da rešim svoj problem guglajući samo reč User Agent koju si pomenuo i nigde nisam dogurao. Ništa ne razumem. Za mene je to nuklearna fizika. Odustajem. Dok radi ovako.. radiće. Kad ne bude, možda se nadje neka druga lista.
 
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
Pozdrav, treba mi pomoć, hteo bih da preuzmem neku utakmicu od pre dana...dobio sam listu koja ima vraćanje unazad i pustim je preko iptv smarters apllikacije mogu je gledati bez problema, samo me zanima kako da preuzmem video, pošto u catchup nema dugme za snimanje...da li postoji neki drugi program koji izvlači adresu iz tog videa da mogu da ga preuzmem. Hvala svima na pomoći unapred
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Pozdrav, treba mi pomoć, hteo bih da preuzmem neku utakmicu od pre dana...dobio sam listu koja ima vraćanje unazad i pustim je preko iptv smarters apllikacije mogu je gledati bez problema, samo me zanima kako da preuzmem video, pošto u catchup nema dugme za snimanje...da li postoji neki drugi program koji izvlači adresu iz tog videa da mogu da ga preuzmem. Hvala svima na pomoći unapred
Pa pusti je u nekom drugom programu pa snimi.
ja to radim u vlc. ima tipka za snimanje i samo stisneš.
samo prvo izvuci točan url sa kojeg ide snimka utakmice i ništa lakše.
moraš izvući url jer vlc nema opciju za vračanje u nazad.
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
15
Pozdrav svima,
imam pitanje u vezi windows player-a Stalker Portal Player 7.1;
kada se unosi m3u url adresa liste, da li postoji mogucnost da se ona prikaze razvrstana po grupama (drzave, VOD itd) jer meni ucita sve zajedno u jednom velikom spisku.
Hvala
 
Natrag
Top