Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Pitas u krivoj teme, ali evo mozes npr. gledati u listi "kanali.cineplex" ili listi "haloohaloo"...a ima ih jos dosta...
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
15
Pozdrav svima. U poslednje vreme pronalazim dosta javno objavljenih adresa sa MAC portalima ali dosta njih su zastarele ili verovatno zauzete. Da li postoji neka aplikacija ili program koji bi mogao proveriti veći broj MAC-ova koji su u funkciji a koji mrtvi, ili baš mora jedna po jedna da se proveri? Hvala
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Pozdrav svima. U poslednje vreme pronalazim dosta javno objavljenih adresa sa MAC portalima ali dosta njih su zastarele ili verovatno zauzete. Da li postoji neka aplikacija ili program koji bi mogao proveriti veći broj MAC-ova koji su u funkciji a koji mrtvi, ili baš mora jedna po jedna da se proveri? Hvala
Zaman Now. Pronađi negdje 'obrađenu' verziju jer se inače plaća.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Pozdrav svima. U poslednje vreme pronalazim dosta javno objavljenih adresa sa MAC portalima ali dosta njih su zastarele ili verovatno zauzete. Da li postoji neka aplikacija ili program koji bi mogao proveriti veći broj MAC-ova koji su u funkciji a koji mrtvi, ili baš mora jedna po jedna da se proveri? Hvala
prijatelju, svaka je zauzeta. čim je aktivna netko je platio da bude. samo je pitanje koliko često gleda.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
moze li mi neko reci cime da izmerim stvarnu brzinu neta, (comp ili mob) jer npr. Speedtest by Ookla ne meri preko 150 Mbps (bar kod mene)

 
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
Pozzz raja ima li ko nalog za ovaj Sajt sve najnoviji Filmovi
Kod:
 https://videostape.com/
na Pm
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
47
Uzeo sam ovaj neki boks. Nešto nisam baš zadovoljan čini se da ima AndroidTv. Na grinu mi prekida pvr sad znam da su prešli na plaćanje nego mi deluje da je nešto do sistema možda.
Neki savet za aplikacije?
Isto sam probao happy chicken i ne radi. Instaliram ali mi nije funkcionalna verzija i ne može da se apdejtuje.
Vidim tu ima i neki Tv store...
 

Prilozi

  • A95X-F3-Air-II-RGB-Android-TV-Box-Android-11-Amlogic-S905W2-4GB-RAM-64GB-Dual.jpg
    A95X-F3-Air-II-RGB-Android-TV-Box-Android-11-Amlogic-S905W2-4GB-RAM-64GB-Dual.jpg
    81,8 KB · Pregleda: 33
Natrag
Top