Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
31.01.2021
Poruka
21
Da zatrazim i ja nesto na forumu! :) ..Treba mi url od arta ili neka preporuka za dobar server..Hvala unapred..
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Da zatrazim i ja nesto na forumu! :) ..Treba mi url od arta ili neka preporuka za dobar server..Hvala unapred..
Možeš url dobiti, ali džabe ti je iskreno. Ja sam odustao jer da bi i ubo dva tri validna mac-a treba iskenirati čitave raspone, tako da nema baš vajde od toga... a i da imaš mac nema šanse da ga pokreneš u stb...
 
Učlanjen(a)
31.01.2021
Poruka
21
Možeš url dobiti, ali džabe ti je iskreno. Ja sam odustao jer da bi i ubo dva tri validna mac-a treba iskenirati čitave raspone, tako da nema baš vajde od toga... a i da imaš mac nema šanse da ga pokreneš u stb...
Hvala drug na informaciji,pitao samo iz radoznalosti jer vidim da se piše o tom serveru..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Koliko sam ja upucen trebalo bi sve nabrojano da radi ;) ne pisem puno samo naglasavam :mig: e sad ... o dokazima da radi neki drugi put ;) sta znam .. ja i kad sam imao Art u 2-3 godine pokrenuo nekih 5-7 puta cisto da vidim dal radi ... nekad ne zbog sebe nego na Pitanje dal radi samo potvrdio da radi

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Da tako je, svi rade, ali sad ide i pitanje kako sad rade... SAmo su im zaštite bolje, ali šta je tu jesami smo krivi zbog svega toga, iskreno voleo sam pored jednog stranog da držim i art u stb i meni je lepo bilo, nisam skenirao više od godinu dana i samo je počelo sve da mi staje i ajd vraćaj se u ove vode da se dokuči kakvu su sad zajebanciju napravili... ne znam toliko kao mnogi ovde ili bilo gde na forumima, ali sam uspeo da naučim sve i svašta, ali neko se napravi pametan pa nam sjebe i to što smo imali i to što smo gledali.... iskreno strani serveri i dan danas rade sa starim zaštitama i opet za razliku od naših oni rade bez obzira što ih svi živi skeniraju, ali naši su kao posebni, ma posebni malo sutra.... eto taj art što ga je i ko ga je čačkao toliko da je uvedena takva zaštita da se ne može namestiti za stb, pa svejedno ga je malo ljudi imalo i gledalo, opet se on najmanje skenirao i uvek je bio stabilan.... al jbg to je što je
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Ko je u ovim vodama najbolje da skenira nebitno koji Server ;) ima ih na netu more .... da bi bili sigurni da isti rade treba ih isprobat ...;) kao sto i sam uzmem vremena i probavam svasta nesta iz znatizelje.... i ne samo je nego vecina nas ;) i kad ubacis Stalker/Server recimo u StbEmu vidis da ti isti radi dovoljno naravno koji nema geoblok ili koji ima nebitno ....

Dosta clanova kako ovdje na SF tako i po nekim drugim forumima manje ili vise prisutni ste i upuceni u sve ovo

Art? manje bitan kad postoje po mom misljenju serveri tj. stalkeri koji nude isto to sto Art nudi pa i vise ...kad bi vam sad slikao npr StbEmu sta sam stavio da isprobam ili OttNavigator tj. Stalker Player necu reci zacudili bi se ali ... zasigurno bi rekli za neke nisam znao da rade itd...

Ja kao ja ne gledam te sve liste samo isprobam vidim da je dobro i ja zadovoljan :mig:

Edit:
Manje vise mnogi od nas/vas imaju nekog svog koji je u mogucnosti da skenira i dobro i korisno podari sa vama/nama ;)


Pozdrav
 
Natrag
Top