Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Лепо је то што хоћеш, али мислим да ти је једноставније да у одговарајућиј теми затражиш м3у листу.
Сигуран сам да ће ти је неко дати, и да ћеш бити задовољан.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
ne radi se bas o tom serveru 4k.aferim , pa samo da pitam da li na takvim serverima "stalker_portal" kao sto su
4kaferim/stalker_portal/c ili
kreka1/stalker_portal/c ili
tvviet/stalker_portal/c ili
mediatekpro/stalker_portal/c .itd
se moze dobiti m3u lista za gledati na LG smart tv ili je svaki server razlicit i svaki svoja priča ,imam aktivan MAC i gledam ju preko sfvip playera sa MAC adresom na kompu
Svaki je stalker_portal za sebe.. Kužiš ti kanali imaju svoj izvor.. Ako im je izvor lista sa više konekcija može.. Čak ni to uvjek... Mislim možeš se sve izvići ali dali će radit to je drugo.. Sad da ti objašnjavam u detalje " kubiciranje" a vidim da neznaš " tablicu množenja" jako teško... Izvori su liste sa više konekcija.. Strim sa flusa sa tokenom ili bez... Svašta.. Nešto ide nešto ne.. Čudi me da išta ide koliko se javno stavlja...
Ove sto si nabrojao zaboravi..
 
Učlanjen(a)
26.12.2021
Poruka
3
Pozdrav kažite mi kako funkcioniše aplikacija serbian forum za gledanje kanala. Kada pokušam da se registrujem podacima kao na forumu pokazuje grešku i netačne podatke
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Pozdrav kažite mi kako funkcioniše aplikacija serbian forum za gledanje kanala. Kada pokušam da se registrujem podacima kao na forumu pokazuje grešku i netačne podatke
Koja aplikacija? Ako mislis na SF XC, ne trebas stavljati podaci kao na forumu, nego imas posebni podaci za tu aplikaciju (ja je ne koristem, al koliko sam shvatio kad sam pregledavao temu to funkcionise na taj nacin). Imas ovde u fajlu log.zip
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Pozz ljudi, koja je fora sad sa nova iptv, vidim da je opet nešto menjano i da mi mac adrese ne rade, može pomoć ili da mi neko pošalje validan mac, jbg nemam vremena ni volje da gubim živce na mozganju o rupama i zaštitama previše je vremena potrošeno na sve to, da iskreno nema svrhe više da se isprati išta, hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Pozz ljudi, koja je fora sad sa nova iptv, vidim da je opet nešto menjano i da mi mac adrese ne rade, može pomoć ili da mi neko pošalje validan mac, jbg nemam vremena ni volje da gubim živce na mozganju o rupama i zaštitama previše je vremena potrošeno na sve to, da iskreno nema svrhe više da se isprati išta, hvala
Snalaze i stite se serveri kako znaju i umeju. Geoblock zastitu ogranice za dati mac i na internet provajdera, tako da ni vpn ne pomaze.
Neki kad pocne sken odmah menjaju dns, tako da skeniranje ide u prazno, a na IP imaju cloudflare zastitu. Od pevise zastita cak i preplatnici imaju problem da otvore listu :).

Svi su ovako ili onako dosli do nekog skenera, a serveri se bukvalno bombarduju od skeniranja.
Nekad smo se snalazili i bez ovih silnih skenera, radi nova iptv na u&p i to kao m3u lista bez playtokena.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Snalaze i stite se serveri kako znaju i umeju. Geoblock zastitu ogranice za dati mac i na internet provajdera, tako da ni vpn ne pomaze.
Neki kad pocne sken odmah menjaju dns, tako da skeniranje ide u prazno, a na IP imaju cloudflare zastitu. Od pevise zastita cak i preplatnici imaju problem da otvore listu :).

Svi su ovako ili onako dosli do nekog skenera, a serveri se bukvalno bombarduju od skeniranja.
Nekad smo se snalazili i bez ovih silnih skenera, radi nova iptv na u&p i to kao m3u lista bez playtokena.
Hvala na odgovoru... znači li to da će se u nekoj skorijoj budućnosti sami onda sjebati od previše zaštita, jer logično je da ako i sami pretplatnici ne mogu da gledaju izgubiće na popularnosti i izgubiće i pretplatnike.... Možda grešim ali sviđa mi se to što sami sebi sakču u stomak hahahaha
ALi zašto sam pitao za novu, iskreno stabilnost je na zavidnom nivou, gledao sam utakmice lige šampiona na njoj i to bez ijednog jedinog zatrzavanja ili seckanja ili da zamrzne, sviđa mi se što je kvalitetna.
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Zdravo drustvo,

Imam jedno pitanje, da li postoji neki caka kako gledati eon kanale preko mts-ovog interneta?
Neki kanali tipa Sport klub ne mogu se gledati.
 
Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
Koliko se secam da nema. Zato i postoji EON van mreze koji moze da se gleda preko ostalih internet provajdera.
Mozda preko VPN ukoliko neko zna jer tu nisam najstrucniji.
 
Natrag
Top