Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Da tako je, svi rade, ali sad ide i pitanje kako sad rade... SAmo su im zaštite bolje, ali šta je tu jesami smo krivi zbog svega toga, iskreno voleo sam pored jednog stranog da držim i art u stb i meni je lepo bilo, nisam skenirao više od godinu dana i samo je počelo sve da mi staje i ajd vraćaj se u ove vode da se dokuči kakvu su sad zajebanciju napravili... ne znam toliko kao mnogi ovde ili bilo gde na forumima, ali sam uspeo da naučim sve i svašta, ali neko se napravi pametan pa nam sjebe i to što smo imali i to što smo gledali.... iskreno strani serveri i dan danas rade sa starim zaštitama i opet za razliku od naših oni rade bez obzira što ih svi živi skeniraju, ali naši su kao posebni, ma posebni malo sutra.... eto taj art što ga je i ko ga je čačkao toliko da je uvedena takva zaštita da se ne može namestiti za stb, pa svejedno ga je malo ljudi imalo i gledalo, opet se on najmanje skenirao i uvek je bio stabilan.... al jbg to je što je
Ilija toliko konfuzije...gledao si dzaba tudje i smetao nekom ko je to kupio i jos revoltiran i pun gneva...mislis li da si u pravu.Gledaj dok ne stane,onda nadji nesto drugo i obavezno zahvali ljudima koji su to omogucili.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Ilija toliko konfuzije...gledao si dzaba tudje i smetao nekom ko je to kupio i jos revoltiran i pun gneva...mislis li da si u pravu.Gledaj dok ne stane,onda nadji nesto drugo i obavezno zahvali ljudima koji su to omogucili.
Imam razlog zašto to kažem, nekim serverima ne smeta da li ih gleda dvojica ili više on je radio besprekorno uvek, a takvih servera je jako malo, pa i te višekonekcijske su mi zatrzavale i stajale više nego neka sa jednom konekcijom. Tako da imam razloga da se bunim jer je zbog ljudi ovo otišlo predaleko sa javnim deljenjem pogotovo config fajlova da mi je bolje da ćutim i gledam ljudsku glupost na netu.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Imam razlog zašto to kažem, nekim serverima ne smeta da li ih gleda dvojica ili više on je radio besprekorno uvek, a takvih servera je jako malo, pa i te višekonekcijske su mi zatrzavale i stajale više nego neka sa jednom konekcijom. Tako da imam razloga da se bunim jer je zbog ljudi ovo otišlo predaleko sa javnim deljenjem pogotovo config fajlova da mi je bolje da ćutim i gledam ljudsku glupost na netu.
Mislis li da bi ikad saznao za ovaj nacin gledanja da nije sireno i deljeno,Ilija nisi kupio i zbog ljudi si i gledao takav mi je bar utisak,ako ima ima ako ne onda...Ili kupis i uvek imas,legalno ima podrsku.
 
Učlanjen(a)
10.01.2021
Poruka
117
Imam sony tv, android novi model
koju aplikaciju mi preporučate za gledanje iptv
lp zeljko
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Ако је андроид онда SF-XC, нема боље.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Kakve veze ima koja app, pa valjda je bitna lista koji staviš. Ovo ostalo stvar ukusa.. Evo drug gore kaže sf xc ja tu app nisam ni isprobao npr.. Znaći sve stvar ukusa..
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
У суштини, тачно. Има разноразних апликација, треба испробати више њих и одабрати која највише одговара личним афинитетима.
SF-XC је апликација за коју Боки и екипа стално ажурирају листе, и то је предност за ту апликацију.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Natrag
Top