Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.01.2020
Poruka
31
Radi stb bez problema preko mobilne mreze...

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
c71f1d06d1462b2be8b21ee00ba0a9f4.jpg
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Pa kažem prića gluposti... Ajd dobro ima nešto, neki serveri neće na mobilnu ali to nema veze sa stb
 
Učlanjen(a)
14.02.2021
Poruka
35
Zaštićen je server ne možeš da ga gledaš.
Crn ekran i to je to.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Imam neke dve liste klijentportala, i super mi radile vec neka 3 meseca..jedna na stbemu, druga na siptv, od pre par dana obe stekaju bas puno na tv kanalima, a videoteka radi perfektno, internet se nije menjao.. do cega bi to moglo biti? Isto mi s desava i sa nekom rezervnom mac listom koja nije klijentportal, videoteka radi ko sat, a kanali stekaju svakih 10sek..
To isto se i meni desava bas sa clientportalom i bas svakih 10-ak sekundi (STBEmu mi izbaci onu info traku pri dnu ekrana i na sekundu mi trzne slika). I tako vec duze vremena. U pocetku nije, ali sada starce to bas nervira. A navikli su na clientportal. Probao sam na desetine raznih MAC-ova od clientportala - i stalno isto. A do nedavno je radilo sve kako treba. Mislio sam i ja da vise ljudi gleda istovremeno, ali kad probam na desetine MAC-ova i stalno se isto desava onda vise ni sam ne znam sta da mislim. Da ironija bude veca... internet brzina mi je bila 20Mbps i sve je radilo super, a sad mi je brzina povecana na 38 Mbps i to mi se desava svakih 10-15 sekundi. Pocinjem sumnjati na box ili me mozda stari ruter maltretira. Ako nadjes u cemu ja kvaka, javi se. I ja cu isto.

EDIT: Probao sam sa i bez VPN-a i ista stvar...
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
To isto se i meni desava bas sa clientportalom i bas svakih 10-ak sekundi (STBEmu mi izbaci onu info traku pri dnu ekrana i na sekundu mi trzne slika). I tako vec duze vremena. U pocetku nije, ali sada starce to bas nervira. A navikli su na clientportal. Probao sam na desetine raznih MAC-ova od clientportala - i stalno isto. A do nedavno je radilo sve kako treba. Mislio sam i ja da vise ljudi gleda istovremeno, ali kad probam na desetine MAC-ova i stalno se isto desava onda vise ni sam ne znam sta da mislim. Da ironija bude veca... internet brzina mi je bila 20Mbps i sve je radilo super, a sad mi je brzina povecana na 38 Mbps i to mi se desava svakih 10-15 sekundi. Pocinjem sumnjati na box ili me mozda stari ruter maltretira. Ako nadjes u cemu ja kvaka, javi se. I ja cu isto.

EDIT: Probao sam sa i bez VPN-a i ista stvar...
Plati listu pa ćeš vidjeti di je kvaka. Haha... Ustvari evo ti ideja.. Fino uzmi test besplatno pa probaj.. Kad vidiš da ta lista netrza sve će ti bit jasno a ako kojim slučajem i ta to bude radila onda oper znaš sta ti je radit... Znaći uzmi test
 
Natrag
Top