Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
može pomoć.... dali mogu na PM poslati m3u fajl ovdje.. ako da kako.. inaće sam slao tekst url.. ali navidim kako da pošaljem m3u nekom
 
Učlanjen(a)
13.05.2021
Poruka
39
Treba mi pomoc oko izvlačenja kanala koji idu preko flussonica. Kada dobijem url od stream-a (drugačiji je od ip adrese na koju je /stalker_portal/c/), dobijam url u formatu npr
ip:port/RTS1_Polaris/index.m3u8?token=177f8936cd2117e7c36b6cdfbeca5acd

ima li danas kakvog nacina da se pusti kanal u vlc bez tokena. moze li npr kao sto crnaudovica moze da radi bez tokena?
ako ista znači radi se o vektor portalu
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Treba mi pomoc oko izvlačenja kanala koji idu preko flussonica. Kada dobijem url od stream-a (drugačiji je od ip adrese na koju je /stalker_portal/c/), dobijam url u formatu npr
ip:port/RTS1_Polaris/index.m3u8?token=177f8936cd2117e7c36b6cdfbeca5acd

ima li danas kakvog nacina da se pusti kanal u vlc bez tokena. moze li npr kao sto crnaudovica moze da radi bez tokena?
ako ista znači radi se o vektor portalu
dobio si odgovor kompletan na poruci.......o kom stalkeru se radi i adresu,iz kog flusonika idu strimovi u njemu i kako to funkcionise.....
 
Učlanjen(a)
30.04.2014
Poruka
16
Pozdrav,
Kupio sam tv box KM6 Deluxe, pa sam htio da pitam zna li neko kako da mu pristupim sa racunara, kao Team Viewer ? OS na boxu je Android TV 10.
Hvala
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top