Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
ako neko moze da pomogne, kako uvek imati sveze proxy adrese, postoji li nacin (mislim besplatan), hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Kod:
https://api.proxyscrape.com/v2/?request=getproxies&protocol=http&timeout=10000&country=all&ssl=all&anonymity=all
hvala, ali tamo skoro nista ne radi od onoga sto povlaci, trazim nesto sigurnije i sto radi, naravno ako postoji
kada mu dam check, prijavi da ne rade, testira i i prijavi ih kao bad
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
hvala, ali tamo skoro nista ne radi od onoga sto povlaci, trazim nesto sigurnije i sto radi, naravno ako postoji
kada mu dam check, prijavi da ne rade, testira i i prijavi ih kao bad
Mali hint, vecina vas skenira xc portale i to radi u OB. Ako zadrzite broj bota na 10-15 nece vam niti trebati proxy pa ih dzaba trazite. Vrlo je vjerovatno da ce te imati bolji cpm tako nego sa nekim prnjavim proxy serverima.
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Da li vam radi luckytvpro.com:80 u STBEmu? Meni se ucita i otvara kanale ali obavezno se zamrzne cim krenem prebacivati na druge kanale??? Ne znam u cemu je stvar...
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Pozz ekipa!Dali neko zna opciju za gledanje p1.reborntech.ch portala....?Moze i na pp
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
4
Pozdrav, prije nego što zatražim listu (nisam još eligible svakako), interesuje me nekoliko stvari oko ovog dijeljena listà:

1. Koji program za android TV preporučujete? Koristio sam kodi sve vrijeme do sada, ali je krš za IPTV.
2. Koja je razlika između ovih vaših listà i recimo neke kineske koju mogu da kupim na aliexpress-u?
3. Koliko sam shvatio postoji više listà u opticaju, sa nekoliko "setova" kanala?
4. Postoji li neko ograničenje u smislu broja uređaja ili vremensko ograničenje koliko traje lista? Jel se mora tražiti ovdje svakih par sedmica ili mjeseci ili je to random?
5. Postoji li mogućnost da se plati (ili donira neki iznos) za listu koja je custom-made i koja ima sređen epg a da traje barem godinu dana?

Nadam se da nije previše pitanja i da ne kršim nikakva pravila foruma. Hvala unaprijed.
 
Učlanjen(a)
19.08.2014
Poruka
29
Objedinjeni odgovor bi bio, najbolje ti je da kupiš listu na aliju i pretplatiš se na TiviMate aplikaciju na plej prodavnici.
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
@ksajksale:

1. Ako imas android TV onda pogledaj koje IPTV programe imas u ponudi za download. Ako imas Android Box onda ubaci STBEmu ili TiViMate. Ako imas Windows OS onda svakako ubaci SFVip Player i povezi laptop sa TV-om putem HDMI kabla (pa stisnes Win+P i odaberes samo projekciju slike na TV-u, pozeljno je da imas bezicni mis da si olaksas zivot tj. prebacivanje kanala).
2. Liste koje dobijes na SF Forumu su besplatne i dobra volja clanova foruma, a liste sa AliExpress-a se placaju. Cesto su liste koje dobijes na ovom forumu kvalitetnije, ali ima i solidnih lista sa Ali-ja.
3. Tako je.
4. Najcesce jednu listu moze gledati samo jedan korisnik na jednom uredjaju (ti mozes tu listu staviti i na vise uredjaja ali ne mozes je gledati istovremeno). Postoje i visekonekcijske liste koje mozes gledati na vise uredjaja istovremeno. Svaka lista ima 'Expiry Date' ali to nista ne znaci. Ako vlasnik zapazi da neko drugi gleda njegovu listu - game over :) Isto tako, ponekad se desi da ti se priblizava taj 'Expiry Date' liste i onda kad mislis da je kraj - vlasnik je produzi za jos 30, 90, 180 dana ili 1. godinu, ako imas srece.
5. Na ovom forumu liste se ne naplacuju.
 
Natrag
Top