Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Laicko pitanje, ako neko moze da mi odgovori. Imam listu sa Xtream Codes API a i M3U. Da li mogu da trazim od provajdera da registrujem MAC adresu kako bi koristio playere koji rade samo sa MAC? U tom slucaju bi morao da mu posaljem MAC adresu uredjaja na kome bih trebao da gledam ili mi on daje neku koja je registrovana.

Bio bih zahvalan na odgovoru!
Ako npr koristiš stb emu onda možeš bilo koju mac dati i on ti je aktivira a ako koristiš stari mag onda moraš njegov pravi mac dati.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
Znali neko šta je sa duplexiptv.com portalom kod mene neradi
Kako da ubacim listu
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
može li i meni spisak servera, thnx :)
kako je krenulo objavicemo i sve servere koje imamo,javno postaviti 10-15 mac skenera sa konfigom i jos svasta nesto.......ili pogasiti bar nase skenere....trenutno razgovaramo o tome sta ciniti.....

kako god uradjeno bude mi cemo najmanje biti pogodjeni time jer smo se preorjentisali vec na legalne operatere,i ako bude kakvih izmena kod piratskih nazovi provajdera opet mi cemo biti medju prvima koji ce to provaliti......
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
kako je krenulo objavicemo i sve servere koje imamo,javno postaviti 10-15 mac skenera sa konfigom i jos svasta nesto.......ili pogasiti bar nase skenere....trenutno razgovaramo o tome sta ciniti.....

kako god uradjeno bude mi cemo najmanje biti pogodjeni time jer smo se preorjentisali vec na legalne operatere,i ako bude kakvih izmena kod piratskih nazovi provajdera opet mi cemo biti medju prvima koji ce to provaliti......
Ko do sada nije skontao kako da "skenira" odnosno kako radi "brute-force" nikad neće. Možeš objaviti kompletan video tutorijal i opet ćeš imati desetine njih koji će da pišu: "jel može lista", "jel može skener".
Jednostavno je to tako i na to se ne treba obzirati...
 
Natrag
Top