Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
70
Da li neko zna koji provajder daje ovu listu
Kod:
http://mag.you24.online:8080
Ako može kontakt, najstabilnija i najbrža lista koju sam probao.
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
70
Nalazio sam ih pod 3, 4 razlicita domena, verovatno reseleri, a nigde nisam nasao ko su. Inace njih tremutno koriste Balkan Green kao Portal 1 na Kodi addonu.
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
64
Jbg kad neki ljudi nikako da shvate da su vlasnici panela s nama na forumu i da se neke stvari jednostavno nepostavljaju i nepitaju javno.... Eto rezultat.
I koji je rezultat što sam pitao da li radi? Šta, gazda ako čita sada zna mnogo više na osnovu onoga što mi je odgovoreno?
Zanimalo me je da li radi, ako to nešto krši neka se izbriše post, ban ili šta god pošto vidim da si podržan u tom postu. Lako je kada si sa one strane i imaš sve, ali seti se kada baš i nisi znao i imao sve, kako bi saznao osim ako pitaš nešto. Hvala ljudima koji su mi lepo odgovorili i
pozdrav za mog prijatelja Sotu:)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
I koji je rezultat što sam pitao da li radi? Šta, gazda ako čita sada zna mnogo više na osnovu onoga što mi je odgovoreno?
Zanimalo me je da li radi, ako to nešto krši neka se izbriše post, ban ili šta god pošto vidim da si podržan u tom postu. Lako je kada si sa one strane i imaš sve, ali seti se kada baš i nisi znao i imao sve, kako bi saznao osim ako pitaš nešto. Hvala ljudima koji su mi lepo odgovorili i
pozdrav za mog prijatelja Sotu:)
Vidiš ja kad ti kazem radi a gazda odmah krene gledat gdje je šupalj.. Kužiš.. Sve ima svoje. Ovaj moj post nije bio upućen tebi već općenito.. Nisam znao naravno oduvjek, i baš zato sada znam jer sam se znao ponašati i ako mi je netko nešto povjerio šutio sam.. A većinu stvari naućio sam sam kad sam shvatio osnove.. Treba malo truda a ne sve na gotovo.
Evo dat ću ti primjer. Neki dan dobijem pitanje od jednog ćlana kako da prepozna kad wotveb nađe dream.
Vidiš nije teško odgovorit na ovo pitanje ali odmah vidiš da sr dotični neće potrudit ništa... A kako znam, evo ovako..
I ja nisam znao prije 6 godina odgovor na ovo pitanje i sta sam napravio...
Otišao na forum gdje postavljaju ljudi dremove i jednostavno napravio c/p ip adrese u wotveb i odmah sam vidio kako ga prikaze.. Tako možes s većinom stvari i kad ljudi vide da se trudiš onda im nije teško koji put i malo usmjerit..
Znaći probaš, vidiš, razmisliš.. Inaće nisam programer ako je to bitno.

A za listu ako ti treba na pp nikad nije problem.
Uostalom eno plejer u drugoj temi i sve živo u njemu
 
Učlanjen(a)
17.12.2020
Poruka
51
Zna li neko zasto samo na pink western kanalu nemogu pročitati donji red prevoda.Ostali kanali su ok.Dali je to do tv box-a ili do televizora
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Da li neko od admina moze da pomogne oko update od h**ps://serbianforum.org/repository/boki71/IP/????
Javlja gresku kod pokusaja da se vide opsezi.
Prijatan i ugodan vikend svim clanovima SF
 
Učlanjen(a)
19.11.2020
Poruka
24
Dajte mi, molim vas, preporuku najboljih balkanskih portala (bitni su mi samo ex-yu kanali) pa da malo istražujem sto nude (glede IPTVa)..

Znaci, ne trebam liste, nego čisto informativno dobre portale (servere)..

Unapred hvala

Moze i na PP
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
70
Da li je moguce nekako ubaciti nase titlove na listama koje nisu sa nasih prostora. Recimo gledam VOD sa UK podrucja pa da nekako ubacim i nas titl. Pretpostavljam da je za Live TV to neizvodljivo a za filmove bi mozda i moglo.
 
Natrag
Top