Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Prvi sam kreirao pre neki dan posto xCorbe mi je banovan. Onaj drugi Corbe je davno kreiran pa prwd dan dva sam resetovao pasword da ga koristim. A isto ban nije poradi ovih nalozi posto kad sam bio u MKD fox mi je poslao sasvim drugih imena sa istom ip adresom, sto i nikad nisam koristio drugi nick. Jedino sam trazio neki mak da posajli Boki sta kod kuce moji seuste koriste.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
Ma ne brini ti nista :), drzi se jednog naloga i neces imati nikakih problema.
Ja sam dugo u ovoj temi i otprilike znam koji su clanovi sto ulaze na ovaj deo foruma.
Zelis da ti slikam sta sam ti poslao na IT.mk forum :). Nisi ti od onih koji prave probleme ovde, uzivaj na SF :).
 
Učlanjen(a)
26.08.2014
Poruka
11
Ma ne brini ti nista :), drzi se jednog naloga i neces imati nikakih problema.
Ja sam dugo u ovoj temi i otprilike znam koji su clanovi sto ulaze na ovaj deo foruma.
Zelis da ti slikam sta sam ti poslao na IT.mk forum :). Nisi ti od onih koji prave probleme ovde, uzivaj na SF :).
Da da poslao si mi i na it ako si on isti covjek ne negiram to

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Evo da prenesem, za sve one koji traze sportske kanale:

"Svi Arena Sport kanali, zajedno sa preko 60 dodatnih TV programa, od sada će biti dostupni svim korisnicima u Srbiji, Sloveniji, Hrvatskoj, BiH, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji putem nove aplikacije za pametne uređaje - Arena Cloud."

Znaci samo odete na Google Play Store ili App Store (ko ima Apple) i skinete Arena Cloud aplikaciju. Prvih 90 dana je besplatno.
Ako si upucen da li vrijedi promo period i za smart tv aplikaciju, jer mi se pojavila na tv ali ne mogu da se ulogujem sa br telefona sa mobilne aplikacije.
lijep pozdrav
 
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
3
Koji serveri rade kao m3u lista, a da traju nešto duže i da imaju ex-yu kanale? Skenirao bih ako neko ima da mi pošalje adresu servera. Hvala.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ako si upucen da li vrijedi promo period i za smart tv aplikaciju, jer mi se pojavila na tv ali ne mogu da se ulogujem sa br telefona sa mobilne aplikacije.
lijep pozdrav
Mislim da Smart TV aplikacija radi samo ako si registrovan korisnik i imaš neki od paketa aktivan, pod aktivan mislim plaćen, ne kao promo. Mislim da ova dva uslova moraju biti ispunjena.

A šteta je to što su uklonili Hr i Slo Arene. Nadam se da će ih vratiti kad se LŠ vrati na HR Arene. Ako ne grešim LŠ 2021. prelazi sa Planet na Arenu.

To bi moglo da znači i vraćanje ostalih Arena na Cloud, e tad to zaista vredi 5€.
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Ako si upucen da li vrijedi promo period i za smart tv aplikaciju, jer mi se pojavila na tv ali ne mogu da se ulogujem sa br telefona sa mobilne aplikacije.
lijep pozdrav

Tu ti pise da Arena Cloud radi na SVIM pametnim uredjajima: https://www.tvarenasport.com/vesti/arenacloud-arena-sport-kanali-dostupni-bas-svima-2020-11-25

Nisam ti ja bas neki strucnjak ali ako ti je Smart TV spojen na ruter eternet kablom onda bi bilo logicki da ukucas kucni broj telefona, a ne mobilni. Probaj tako. Pozz
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Zašto jedna višekonekcijska m3u lista uredno radi a druga sa istog servera neće,
iako je valjana, i od recimo 150 maksimalnih konekcija ima trenutno nakačenih 50.
U čemu može biti problem, ponavljam isti je server, samo drugi u/p.
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
37
Koja od ovih domacih lista ima vracanje i gledanje nekoliko dana unazad (catch up)? Konkretno bi mi trebao BBC earth . Znam za TVVIET al nemoze ga se naci na "crno" (piraterija piraterije).
 
Učlanjen(a)
24.10.2010
Poruka
109
Da li mozete preporuciti nekoga ko prodaje listu bitka na neretvi ?

Hvala unapred !
 
Natrag
Top