Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
53
pozdrav,
ako moze pomoc da neko nabroji par servera koji ne rotiraju pass sa svakim pokretanjem liste kad izvucem MAC adrese, znaci da ih mogu gledati preko MAC adrese a i preko u/p na ssiptv
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
u kojoj listi iliti listama tačnije serverima ima dečiji program NICKTOONS SRBIJA, hvala puno?
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
37
Hello everyone,
does anyone know if there is a link to download Stalker Portal Player for an android box?
I have xpl 3900 buzz tv android box and was hoping if anyone has a link for player please?
Thanks
 
Učlanjen(a)
12.11.2020
Poruka
5
Ideja je da 'bezbolno' predjem sa placenog IPTVa na besplatni :D
"Bezbolno" - jer roditelji penzioneri ne bi bez velikog stresa mogli da npr strimuju sa android mob na tv, pale pc i pokrecu softver- plejere i kopaju po listama.... Preterujem ali da biste otprilike shvatili sta hocu.
Najednostavnije resenje za pokretanje i pretragu kanala.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Ideja je da 'bezbolno' predjem sa placenog IPTVa na besplatni :D
"Bezbolno" - jer roditelji penzioneri ne bi bez velikog stresa mogli da npr strimuju sa android mob na tv, pale pc i pokrecu softver- plejere i kopaju po listama.... Preterujem ali da biste otprilike shvatili sta hocu.
Najednostavnije resenje za pokretanje i pretragu kanala.
Mislim da ako ti je pristupačno jedan osrednji android box bi ti radio posao...pogotovo zbog tih listi i trajanja .Mislim da bi lako savladali STB ubacis mac,imas po neki u rezervi,epg prisutan,vod imas....za nekih par hiljada dinara recimo i 50eura i manje mozes naci box da radi posao.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Preporuka za Amazon Firestick 4K. Nije los niti MiTvStick. Al ovaj drugi ima manje memorije. Al moze posluziti za podosta toga. Imam oba, al me ljuti sto firestick obavezno trazi amazon racun :)
 
Učlanjen(a)
12.11.2020
Poruka
5
Sto duze citam i biram sve manje znam, pre nekoliko nedelja resim se za android box, izaberem cip, ram, rom i narucim na ebay...pa ispalo prodavac prevarant zavrnuo 10-15 kupaca i nista od boxa.
Imam PI3 i HP thin client koje sam hteo da napravim KODI box, ali sad imam na telefonu KODI i listu od 6000 kanala ali nikako da napravim svoju listu i da ne mora se pretrazuje izmedju tih 6000 kanala...
Ne deluje mi da bi mogao da ih podesim da se pale gase daljinskim i da se na + i - menjaju kanali i ton, ili varijanta ukucas broj kanala pa ti se otvori taj koji zelis
Bas sam opet na ebay krenuo da trazim Firestick , koja onda app bi radila ovo sto mi treba na firesticku? Dobar je i onaj daljiski sto radi sa Alexom
 
Natrag
Top