Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Treba pogodit i drzavu verovatno...probao sam 10-15 macova i odustajem.
A do juce mi je radila sa prvim testiranim. Dobri su ti gora kanali i rezolucija je dobra.
naravno treba pogoditi......ma cista glupost,time se moze zezati neko ko ja koji negledam gotovo nista.....ima na hiljade stalkera koji imaju isto to i rade bez ikakvih problema....
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
U pravu si ima tih stalkera listi milion ja bi samo radi filmova ako imaš koji viška mac ako nema opet ti hvala što si se i javio pozdrav veliki
Filmova ima gdje hoćeš ,a vi bi baš preko listi gledali,a neznate ni kad koji ide ,nešto mi tu nije jasno.Preko kodia gledam film koji hoću i kada hoću,tako da su ti movie kanali obična glupost.
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Ja Teslu najlakse pogodim sa austrijskim vpn-om .. a ciji su ovi filmski kanali GORA TV ? fakat je dobra rezolucija mada je logo po meni kritičan tj. totalno out.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
194
Kod:
http://teslasolutions.club:25461/c/
Jel se ovo nesto promenilo ili kod mene nece
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Sve mi se cini, da ovoliko interesovanje za domace servere, samo govori o tome da vlasnici "prate situaciju" na taj nacin ! ;) :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
124
Listajući svoj stari PC naišao sam na neke stare skripte koje je radio Darby_Crash pa me zanima jel ono on bio Talijan , zaboravio sam ? Ima li neko ko ga se sjeća i ima li neke informacije jel još u IPTV vodama i gdje ga se može naći?
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Listajući svoj stari PC naišao sam na neke stare skripte koje je radio Darby_Crash pa me zanima jel ono on bio Talijan , zaboravio sam ? Ima li neko ko ga se sjeća i ima li neke informacije jel još u IPTV vodama i gdje ga se može naći?
da ne gresim, (bog da mu dusu prosti), cini mi se da je on umro :(
 
Natrag
Top