Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Хвала и на овоме и на ПМ, нисам ни очекивао другчије, свака част. Нашао сам плејер, сад се бацам на остатак.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Da, vec se mjesecima pise da nedostaje player za win, evo covjek ga napise i sad je problem zasto nema verzija za android. Jbg, nije to bas kliknuti dva puta misem i evo ga. Za android vec postoje barem tri playera koji to isto rade, ne sad da neko mene pogresno razumije da ja sad nekog prozivam ili omalovazvam, ali ako hoces gledati listu na androidu vec postoji rjesenje, ovo se koristi za win i to mu je osnovna namjena.
Kako rece @blabetalo , malo strpljenja jbg, nije da se to ne moze gledati na androidu pa je frka.
Koje je rješenje kad neki stalkeri blokiraju stbemu?
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
ovo mi recite, sta moze biti da meni radi jedna lista, a 3 druge ne rade, iako kod drugih rade ???? da li ima veze sto mi je VPN iskljucen ??? cini mi se kad ga ukljucim da prorade , ali mi ne znam zasto s VPN om padne brzina neta
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Naravno da ima veze ako je VPN iskljucen da ti ne radi... A sto se tice pada brzine neta kad je VPN ukljucen to je jednostavno tako ali i tako internet uglavnom radi sasvim normalno.
 
Natrag
Top