Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Pozdrav svima.
Skenirao sam jedan server i nasao par dobrih listi,u pocetku su radile bez problema i onda odjednom prestale i sada rade samo u vpn Srbija i nijedan drugi.Posto su liste sa po 5 kon hteo sam mojima dole u Srbiji da ubacim u smart iptv posto vec radi na srpskom vpn,ali i na njihovoj ip adresi lista nece iako je i Srbije.Jel zna neko sta je problem?
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Pozdrav svima.
Skenirao sam jedan server i nasao par dobrih listi,u pocetku su radile bez problema i onda odjednom prestale i sada rade samo u vpn Srbija i nijedan drugi.Posto su liste sa po 5 kon hteo sam mojima dole u Srbiji da ubacim u smart iptv posto vec radi na srpskom vpn,ali i na njihovoj ip adresi lista nece iako je i Srbije.Jel zna neko sta je problem?
Daj adresu pa da probamo.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Da ima i ta zastita, ali na default je 3. Pogledao sam u 4 panela, nijedan nije na 1, jedan ima playback na 8 a tri panela na 3.

Neznam za Bitku, verovatno stavili 1.

Ali i ako playback je na 1, odgovor Mag-a na dobar mac je uvek:
{"js":{"mac":"00:1A:79:XX:XX:XX","phone":"December 31, 2020, 12:00 am"}}
I lista se ucitava. Znaci moze da se ulogujes u Mag. To je ogranicenje samo na pustanje stream-a.

Pogledajte prilog 119452
Pogledajte prilog 119453


i šta sad, kako to pustiti u stb?
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
139
Drustvo
Moze li mi neko preporuciti neki iptv editor, odnosno zelim da slozim listu po zelji ali mi se neda to raditi u notpedu jer nakon 10 min.zaboli me glava i neznam gdje se sta nalazi ;)
Hvala
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
107
Drustvo
Moze li mi neko preporuciti neki iptv editor, odnosno zelim da slozim listu po zelji ali mi se neda to raditi u notpedu jer nakon 10 min.zaboli me glava i neznam gdje se sta nalazi ;)
Hvala
Od online editora te moze jos vise boliti glava,zato,bolje koristi motepad++;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Drustvo
Moze li mi neko preporuciti neki iptv editor, odnosno zelim da slozim listu po zelji ali mi se neda to raditi u notpedu jer nakon 10 min.zaboli me glava i neznam gdje se sta nalazi ;)
Hvala
ako zelis online imas ovde puno alata za svasta nesto.....


nas editor.........mozda se i snadjes u njemu....... :beee: ako ga izucis dobro vrlo brzo mozes vezati i nase logo i epg u samoj listi....


155.png

Ashampoo_Snap_2020.01.20_18h29m58s_007_.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.11.2014
Poruka
20
Drustvo
Moze li mi neko preporuciti neki iptv editor, odnosno zelim da slozim listu po zelji ali mi se neda to raditi u notpedu jer nakon 10 min.zaboli me glava i neznam gdje se sta nalazi ;)
Hvala
I ovaj ti nije loš, samo se plaća godišnje 15€, ima besplatna proba
 
Natrag
Top