Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Pozdrav. Eo i ovde da pitam. Jel ima neko da se bavi televizijama. Javite mi se na pp. Hvala unapred. LP
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
neznam da li je mesto za ovo

hvala vam za liste koje postavljate ali one posle sat-dva vise ne rade

da li je moguce liste koje su na malo duzi period da budu na M.P.

hvala unapred
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
pozz,interesuje me,dali se sada samsung smart tv podrzavaju oscam?Ako se moze instalirati,molio bi nekoga da mi kaze koji da kupim
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
Dobar dan da li neko ima neki mac server za skeniranje ako može na pm hvala vam unapred pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
25
Pozdrav svima.
Interesuje me da li je neko probao da izvuče strim sa iptv risivera OrionTv-a i da li to radi istovremeno na vlc i risiveru?
(Pitanje sam greskom postavio u pogrešnoj temi ranije...)

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Zanima me ima li gde m3uplaylistmaker koji ste radili jer na strani kojoj je ranije radio taj konverter više ne radi.
Ili ako ima sam kod lokal strane ili neki drugi alat ako ste napravili sličan
Ovaj alat je bio odličan za sortiranje kanala po grupama za IPTV android app ili Kodi.

http://m3uplaylistmaker.cuccfree.org/

Slika sa makera dok je radio

m3u_playlist_maker.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Ima li neko rešenje za ovaj nastali problem? Ili niko ni ne čita :confused:
Ili da radim ručno.
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
70
Dali možda ko koristi webgrabplus za EPG? Tražim siteini fajlove za naše domaće kanale zato sto su na webgrab stranici izbrisali sve.

Najbolje bi bilo da koristim SF EPG ali IPTV simple client u Kodi ima samo priliku za jedan xml, a to mjesto mi je vec zauzeto sa xml od skandinavski i UK kanala.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Dali možda ko koristi webgrabplus za EPG? Tražim siteini fajlove za naše domaće kanale zato sto su na webgrab stranici izbrisali sve.

Najbolje bi bilo da koristim SF EPG ali IPTV simple client u Kodi ima samo priliku za jedan xml, a to mjesto mi je vec zauzeto sa xml od skandinavski i UK kanala.
 

Prilozi

  • Croatia.zip
    52,9 KB · Pregleda: 34
  • Serbia.zip
    16,7 KB · Pregleda: 50
Natrag
Top