Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
vec sam to pokusavao par puta al nista..problem je sto nemam wowtv app a nema ni marketa odakle da instaliram...dns adresu sam ukucavo al nema rezultata....pokusavao sam i ssiptv preko browsera al mo pokazuje eror...tako da je jedina solucija bio ottplayer
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.534
Za korisnike ForkPlayer-a preko USB-a

Svi koji ste do sad koristili ForkPlayer i ucitavali vase liste preko USB-a a u medjuvremenu vam NE radi ForkPlayer deinstalirajte ForkPlayer kad ste to odradili i ako ste na vasem Tv-u prijavljeni sa Samsung Acc odjavite se sa njega Menü pa na Smart Hub pa Samsung Acc odjava.... nakon tog istim putem tj. Na Menü pa na Smart Hub itd... napravite sebi Develop Acc

Vazno

Ako do sad niste sebi napravili Develop Acc kad ga pravite pod User upisete Develop pass polje ostavite OBAVEZNO prazno znaci BEZ Password

ako to do sad niste a ako jeste prijavite/ulogujte se sa Develop Acc jer vam je Develop acc prisutan kao sto ste to odradili kod prvog puta ... nakon tog Idete gdje su vam sve apk na Smart Hub izaberite bilo koju od apk kliknete na daljinskom na OK ostanite na apk par sek dok vam se ne pojavi opcija gdje mozete upisat validnu IP adresu tj. Ip Setting kao na slici

20190117_224947.jpg

nakon tog upisite validnu IP stisnite na daljinskom na OK pa sa OK na Start User App Sync nakon tog izadjite iz Smart Hub aplikacija pa se vratite ponovo gdje su vam sve aplikacije sad tu treba da imate Fork aplikaciju i ForkPlayer ce vam radit .... meni se desilo neki Dan da mi Fork nije radio jer ga nisam bas dugo koristio .... znaci Fork je napravio Update plejera ..... kad je to bilo ne znam.....

Fork player ja nisam koristio preko njihovog sajta .. dal ForkPlayer radi kako sam gore napisao preko Panasonic tv-a to ne znam ali preko Samsung Smart tv-a radi kako sam napisao gore .. najvaznije u svemu kod ForkPlayer-a ako liste gledate preko USB-a je Acc Develop i IP adresa koju morate unijeti nakon sto ste sebi napravili Develop Acc...

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
vec sam to pokusavao par puta al nista..problem je sto nemam wowtv app a nema ni marketa odakle da instaliram...dns adresu sam ukucavo al nema rezultata....pokusavao sam i ssiptv preko browsera al mo pokazuje eror...tako da je jedina solucija bio ottplayer
reci mi koji model panasonic tv-a imaš, imaš u intalaciji aplikacija video, pogledaj video čovek sve pokazao


a kod mene je ovakav inače kao na ovom videu, idem na prazan kvadratić i uđem u instalacije i odem na video i nađem wow tv

znači ima sigurno, ništa lakše, veruj mi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
mislim da je prva verzija smart tv,ima samo par aplikacija
ovako izgleda kad ukljucim smart
 

Prilozi

  • 20190118_113334.jpg
    20190118_113334.jpg
    42,3 KB · Pregleda: 60
  • 20190118_113500.jpg
    20190118_113500.jpg
    64,8 KB · Pregleda: 60
Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Trebao bih SSIPTV Portable app za USB
imao sam do juce,sada vise nemam jer sam imao panne na PC
 
Natrag
Top