Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ottplayer nista mi ne pokrece na smart tv...samo buferuje u nedogled,dok na vlc lista radi normalno (nije do liste ni do interneta)
ima li jos neko isti problem?
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
ottplayer nista mi ne pokrece na smart tv...samo buferuje u nedogled,dok na vlc lista radi normalno (nije do liste ni do interneta)
ima li jos neko isti problem?

Tu listu otvori u Vlc-u i sacuvaj listu na tvom kompu kao

Naziv liste.m3u8

i onda je postavi sa tvog kompa up na OTT u tvoje liste (isti naziv liste da bude kao sto je na tvom kompu Naziv liste ) i kad je postavljas na OTT -odobris , stikliras kome dozvoljavas pristup toj listi
i trebalo bi da radi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
tako sve uradim ali neide...listu ocita samo ne otvara kanal...vrti po par minuta i onda eror
na androidu radi normalno
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
tako sve uradim ali neide...listu ocita samo ne otvara kanal...vrti po par minuta i onda eror
na androidu radi normalno
Pretpostavljam da je vjerovatno do codeka u tv,imao isto problema s LG tv i odusto na samsugu radi bez problema.Probaj usnimiti kao TV.m3u i ts završetci.
Probaj preko
https://siptv.eu/mylist/ isprobati daju test tek da vidiš da li tv hoće primati,plaća se jednom mislim 5 eura i veže ti se na mac adresu uređaja a puno je bolji od ottplayera imaš uz to loga i epg za kanale samo ih moraš uskladiti s njihovim nazivima.https://siptv.eu/codes/
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
imam panasonic tv tako da nemam drugih aplikacija i ott koristim preko browsera. ..tako da sam uskracen za puno toga...dok skupim malo parica kupujem samsung
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
imam panasonic tv tako da nemam drugih aplikacija i ott koristim preko browsera. ..tako da sam uskracen za puno toga...dok skupim malo parica kupujem samsung
jesi probao
obrisi i instaliraj ponovo..kad obrises onda gasi tv i vadi steker.. ukluci i instaliraj i trebalo bi da radi poz
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
kao sto sam gore pisao neradi se o aplikaciji vec gledam preko browsera http:// widget.ottplayer.es
tako da nemogu deinstalirati pa instalirati ponovo
ipak hvala na odgovorima,moram tražiti drugu soluciju bolji tv ili android tv box (kako se pokazao H96 max+ ima li ko iskustva s tim boxom)
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Ovaj ti je dobar ali ga dobiješ bez instaliranog kodija,pa ga moraš instalirati.Ali nije puno i sve zadovoljava kao i gledanje bez štekanja i preko warlesa ,ima dostatnu brzinu i ram memoriju.Ako možeš s više memorije još bolji(malo skuplji).
MX9 Pro 2G+16G Set-top TV BOX Android 7.1 Quad Core 4K WiFi 3D Media BT4.0 H8S7
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
imam panasonic tv tako da nemam drugih aplikacija i ott koristim preko browsera. ..tako da sam uskracen za puno toga...dok skupim malo parica kupujem samsung
Ima fork player... mislim da sam tebi i pisao pre o tome... idi na sajt forkplayer i tamo ti ima kako na panasonic tv da ga podesiš, i ja koristim fork player na svom panasonic tv-u i radi super.... uglavnom instaliraj wowtv aplikaciju na tv-u, pa onda u mrežnim podešavanjima uneseš dns od fork player-a i onda idi na wowtv aplikaviju i otvoriće ti se fork player, ništa lakse veruj mi, a listu ubacuješ preko njihovog sajta.... a i u fork player store se nalazi ott player i siptv pa eto ti možeš da biraš, ali fork radi posao savršeno....
 
Natrag
Top