Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Onda najbolje uzeti total tv internet,pa podeliti sa komsijama.Jedni uzmi telekom drugi total/sbb a ti uzmes total internet i podelite medjusobno i svi zadovoljni.Kod sbb moze 5 naloga eontv a kod total 3 naloga.

Za arene moze i pink klik tv.posta net..i svugde gde imaju iptv gde su arene.

Sto se total tv tice ne mora ni da mi instalira tanjir nego samo platim internet da bi dobio sve kanale na eontv,ja imam eon ali ovo za druge moze da pomogne,evo primer neko iz nemacke plati total tv i ima eontv
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Kod:
http://webservisi.magma.rs/tv-program/#!tv_id=51&type_id=1&date=0&range=0&show=1,1,1

Kako napraviti ovo da mogu gledati tv online kao sto je prikazano na linku??

Ili ako imate nesto slicno posaljite mi....
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Pozz.nije mjestu ovdje al ajd da pitam ,Imam vivax tablet tpc-7152 poslije hard reseta ne mogu da ga upalim pali se i gasi se i sad mi treba vjerovtno novi android ili sta vec nemam pojma pa ako ko sta zna neka me preusmjeri pa cu ja to pokusat odradit .,,ps nisam mogao naci temu za ovo pitanje pozz
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ima li neko da mi pošalje SF Torrent generator (ako radi) ,.Molim!
P.S. Onaj sto ažurira linkove sa pomoyke , al da je Bokijev
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Jedno pitanje... Cesto mi kada pustim m3u listu u VLC plejer izbaci HTTP authentication username password.Da li postoji mogucnost da se u tom slucaju otvore kanali i sta treba upisati kao user i pass? Da li postoji neki univerzalni user i pass koji otvara listu u tim situacijama? Hvala unapred pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
tesko da moze...pokusaj ubaci ottplayer preko browsera...ukucaj widget.ottplayer.es
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
drugi nacin ne postoji...sto se tice smart tv jedino su samsung i lg doneke ostalo nista
 
Natrag
Top