Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
691
ja sam telekom u malom mestu, ako nemate IPTV od telekoma,samo okrenite 19900 i tražite uslove, imate telekomov ruter i na port 1 ili 4 (PC) uključite set top box od SBB-a to je internet TV, treba Vam 10-12 MB/s, možda ponekad malo zapne neki HD kanal
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Rade preko telenor mreze provereno SK.

ja sam telekom u malom mestu, ako nemate IPTV od telekoma,samo okrenite 19900 i tražite uslove, imate telekomov ruter i na port 1 ili 4 (PC) uključite set top box od SBB-a to je internet TV, treba Vam 10-12 MB/s, možda ponekad malo zapne neki HD kanal

Uh ja nisam telekom,kako na ostalim ruterima to uraditi?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
pa koji SBB paket imaš, na D3i radi dobro,naravno treba registracija i aktiviranje preko moj SBB računa

:gl_sigh: Pogresio sam,ti si pisao o iptv za tv a ja sam mislio da je to fora za gledanje preko telekomove mreze sve kanale na eon tv iako nije sbb internet na kompu.Ma dobio sam nalog za onaj paket gde su najosnovniji kanali.Samo gledamo eon na kompu.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
:gl_sigh: Pogresio sam,ti si pisao o iptv za tv a ja sam mislio da je to fora za gledanje preko telekomove mreze sve kanale na eon tv iako nije sbb internet na kompu.Ma dobio sam nalog za onaj paket gde su najosnovniji kanali.Samo gledamo eon na kompu.
A jesi uporan :warning:pa ti isto pitanje godinama pitaš. Ne može, ne radi, nema rješenja - da postoji imao bi ga ja.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
A jesi uporan :warning:pa ti isto pitanje godinama pitaš. Ne može, ne radi, nema rješenja - da postoji imao bi ga ja.

Kako ne radi kad radi preko telenor mreze!? d3go je radio isto ali se morao vratiti datum na kompu i gledati sve sto ide trenutno na kanalima koje zelis da gledas,ovde se nije javno pisalo ali se tako moglo gledati.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Ja nemam pojma šta ti više pitaš. Nikad ti neće raditi svi kanali, to je poenta. D3GO je prošlost.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ja nemam pojma šta ti više pitaš. Nikad ti neće raditi svi kanali, to je poenta. D3GO je prošlost.

Pa da nisam pitao ne bi ni saznao da moze preko telenor mreze.Vidis da se isplati pitati.:) Naravno da je d3go proslost ali se i za d3go uvek govorilo ne mnoze se gledati a moglo se uvek gledati.
 
Natrag
Top