Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Dva pitanja .. . Moze li,i na koji nacin da se u Kodiju gleda m3u lista koja radi u VLC plejeru,dali postoji nacin da se postavi na racunar daljinski da radi sa nekim softverom koji prikazuje m3u listu,imam sky star2 i philips tv karticu,moze li tu nesto da se uradi a ako ne,dali postoji bilo kakav nacin da ne sedim pred kompjuterom da bih ga pojacao ili promenio kanal.


Može ,ima zove se: bežična tipkovnica ili miš .

i8 Backlit Multi-Touch Mini Wifi Wireless keyboard For Smart TV BOX PC PS4 Kodi
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
59
Može ,ima zove se: bežična tipkovnica ili miš .

i8 Backlit Multi-Touch Mini Wifi Wireless keyboard For Smart TV BOX PC PS4 Kodi
:roll::roll::roll::beee::beee::beee::beee: Hvala na odgovoru,to vec koristim ali mi je malo nezgodno,posto zbog bolesti lezim da "kotrljam" misa po krevetu.Hvala u svakom slucaju :tease:

:oops:Uh,izvini :oopss:tek sad sam pogledao ova velika slova i izguglao,ovo bi zaista moglo da zavrsi posao.Hvala ti na predlogu.;)

Evo dat mi je savet na drugom forumu da na androidu instaliram Kore-to je oficijelni daljinski za Kodi.Nisam jos probao ,ali ako ce nekom biti od pomoci,da se zna.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.11.2010
Poruka
328
Kako da gledam ART Listu na Samsung Smart TV ?
Na Cherry Player mi lista ide,no kad je prebacim na TV na ottplayer ne prepoznaje mi listu,sačuvam je kao .m3u ...hvala
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
59
Kore daljinski za android od KODI-ja je opštepoznata stvar svim korisnicima KODI-a.
Mozda vama upucenijima,ali ne zaboravite...kao sto ste i vi nekada kretali od nule i danas ima ljudi koji se prvi put srecu sa ovom materijom:(, koji nikada u zivotu nisu culi ni za Kodi ,ali sada pokusavaju da nesto rade.;)

I valjalo bi da kada vidite te opstepoznate stvari i pitanja o njima napisete jednu dve recenice objasnjenja tom coveku,jer njemu to dosta znaci :mig:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Vidim dosta ljudi pita za to ali nema odgovora... I mene ista stvar muci, art lista na smart tv-u... Preko kojeg plejera, sta i kako treba, da li ima nesto sto treba namestiti ili ne... Bio bih zahvalan na pomoci da pored listi koje gledam uvrstim i ovu na tv...:mig::tease::)
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Art lista na amdroid tv box ista muka,ako neko zna i ima volje da odgovori.:gl_sigh:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Vidim dosta ljudi pita za to ali nema odgovora... I mene ista stvar muci, art lista na smart tv-u... Preko kojeg plejera, sta i kako treba, da li ima nesto sto treba namestiti ili ne... Bio bih zahvalan na pomoci da pored listi koje gledam uvrstim i ovu na tv...:mig::tease::)
Hmm,mislim da ti odgovor na to pitanje niko nezna ,jer da ko zna odgovorio bi ti valjda, jer ne trazis listu vec samo kako da je pokrenes.Ja tu listu nemam tako da nemogu ni da je pretresem.
 
Natrag
Top