Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Hmm,mislim da ti odgovor na to pitanje niko nezna ,jer da ko zna odgovorio bi ti valjda, jer ne trazis listu vec samo kako da je pokrenes.Ja tu listu nemam tako da nemogu ni da je pretresem.
Šota je nedavno slikao neke kanale od art liste i to puštene na tv, mogao bi da pomogne jel on vidim zna, ali ne vidim koji je plejer koristio... a što se tiče android box-a, mislim da ko ima njega može preko vlc da pokrene...
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
25
Vidim dosta ljudi pita za to ali nema odgovora... I mene ista stvar muci, art lista na smart tv-u... Preko kojeg plejera, sta i kako treba, da li ima nesto sto treba namestiti ili ne... Bio bih zahvalan na pomoci da pored listi koje gledam uvrstim i ovu na tv...:mig::tease::)
Uporedite u notepadu listu koja je funkcionisala sa art listom. Ukoliko nije isti format moguce je da player ne prepozna listu...
Resenje je da se art lista preformatira kako bi bila prepoznatljiva tv-u.
Slican problem kao i kod prebacivanja m3u liste u web.tv listu.
Mogu da pomognem ako mi posaljete staru koja funkcionisala i listu koju hocete da koristite da je prepravim.
Poz.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Šota je nedavno slikao neke kanale od art liste i to puštene na tv, mogao bi da pomogne jel on vidim zna, ali ne vidim koji je plejer koristio... a što se tiče android box-a, mislim da ko ima njega može preko vlc da pokrene...
Nisam uspevao da pokrenem preko VLC playera,mislio sam dali eventualno nesto treba prepraviti.Iskreno probao sam i sa cheryy playerom i nisam uspeo...Zasto ne znam.Probacu jos kad stignem,ako uspem javicu resenje,mislio sam da ne gubim suvise vremena na nesto sto neko vec zna.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Za reprodukciju u VLC playeru treba za svaki strim dodati liniju:
#EXTVLCOPT:http-user-agent=neki user agent
Ovo neki user agent moze biti bilo sto, recimo mozes staviti mojamamakuhadobro/1.0
Doduse, bilo bi puno smislenije staviti nesto tipa Android/5.0.1 ili Artagent/1.0 i slicno.:)
Drugi vjerovatniji uzrok zasto ne radi je da ste popili ban na njihovom serveru, tu ovo gore nazalost ne pomaze.
P.S. Sota ne gleda Art na TV-u iz liste, mislim da on to radi malo drugcije.:)
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Ljudi drugo pitanje iliti pomoć. Kako se UDP liste gledaju na tv-u? pokušao sam naći način ali mi ne ide, pa ako može pomoć...:tease::gl_wacko::gl_sigh:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.558
Šota je nedavno slikao neke kanale od art liste i to puštene na tv, mogao bi da pomogne jel on vidim zna, ali ne vidim koji je plejer koristio... a što se tiče android box-a, mislim da ko ima njega može preko vlc da pokrene...



Prebaci Art listu tj. Ona lista koja ti radi na tvom Panasonic tv-u/Fork Player-u otvori tu listu sa Notepad i izbrisi sve kanale iz te liste.... nakon tog otvori ART listu sa Notepad i Copy/Paste u tu listu koja ti radi na Fork Player i klikni na X sacuvaj promijene .... nakon tog probaj dal ti Art lista radi na Tv/Fork-u ako ne radi onda nemas validan u/p
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Nisam uspevao da pokrenem preko VLC playera,mislio sam dali eventualno nesto treba prepraviti.Iskreno probao sam i sa cheryy playerom i nisam uspeo...Zasto ne znam.Probacu jos kad stignem,ako uspem javicu resenje,mislio sam da ne gubim suvise vremena na nesto sto neko vec zna.
icbaci &uid=***** i na kraju umesto smart=1 treba da ide token=*****
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Da li mi moze neko poslat ako ima nacin kako se moze gledati EON sa druge mreze?
 
Natrag
Top