Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke:
falcom-t1400plus-127-1.jpg
,,
falcom-t1400plus-127-3.jpg
. povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko resenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rec je o digitalnom signalu i programima. Hvala unapred i sretni praznici :D
Potrebna je mesečna pretplata i odgovarajući risiver sa čitačem kartica
Kod:
https://www.avmarket.rs/amiko-impulse-t2-c-zemaljski-i-kablovski-risiver.html
za otključavanje kanala.... risiver bar ovakav neki
Kod:
http://amikostb.com/?q=product&id=250
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
kako doci do C-line preko OPENWEBIFa....resiver VU+solo
Seyo nije bitan koji je resiver vec image koji taj resiver ima. Nisu svi neznalice da neznaju zastititi svoj resiver.
Nemacka, Svedska, tazi c-linije tamo kod "nasih" :).
Ovde imas C-liniju, zapravo dve :).
84.217.215.111

Edit:
Ovo se moze pronaci na internet i nije tajna, kako, sto i sve sto treba:
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/etc/CCcam.cfg
/file?file=../../../../../../../../../../../../../bouqueteditor/tmp/bouquets_backup.tar
/file?file=../../../../../../../../../../../../../var/keys/newcamd.list
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/tuxbox/config/oscam.server
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/enigma2/userbouquet.favourites.tv
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/tuxbox/config/oscam.server
/file?file=../../../../../../../../../../../../../etc/enigma2/bouquets.tv
Sve ostalo je vase :).
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
59
Citam vec neki mesec sve teme vezane za internet tv i tek sada ne znam nista :smile:,kako mogu da gledam kcn,sbb kanale to vidim da neki naveliko gledaju.Ne zelim gotovu listu vec jednostavno objasnjenje principa i programa sa kojima se to radi da sam to napravim jer iako mi je 60 godina zelim da i to naucim.Verujem da je to negde napisano ali verujte mi toliko ste toga postavili da sam se pogubio.Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
59
Uspeo sam u kodiju da otvorim exyu kanale ali mi slika seva (vertikalne raznobojne linije preko slike,a slika i ton idu normalno).Ima li koga voljnog da pomogne pocetniku u "zrelijim godinama"
 
Natrag
Top